Marvel Select Thor – Age of Ultron

Choć do premiery Avengers 2 pozostało 5 miesięcy z okładem, na światło dzienne wypływa coraz więcej zdjęć i opisów figurek związanych z drugą częścią Mścicieli. Wcześniej była mowa o Hulku, tym razem kolekcjonerom zaprezentowano Marvel Select Thor 'a.

Reklama

Reklama
Marvel Select Thor Age of Ultron – wygląd

Reklama

W sumie jest to remake wersji z filmu Thor: Mroczny świat, z lekkimi zmianami w kolorystyce. Niezła gratka dla osób, które wówczas nie zdołałby go kupić. Jak wszystkie figurki wydane przez Marvel Select, mierzy blisko 8″, posiada 16 punktów artykulacji. Do tego w miarę rzeczywiście oddana głowa Chrisa Hemswortha. Cena ma wynieść 25 USD, a sam książę Asgardu trafi do sprzedaży wraz z premierą filmu.

Marvel Select Thor Age of Ultron

Ocena? Ta skala mnie jakoś nigdy nie interesowała, na pewno wielkość pozwala na lepsze odwzorowanie postaci. Przyznam – szału nie ma. Może to wina ujęcia, ale prawy biceps wygląda jak u emeryta :). Jakoś nie bija siła, energia z tej postaci. Oczekiwałbym większej ilości detali – żył, ścięgien, napiętych mięśni. Wprawdzie to tylko/aż figurka, ale nie powala.

Zobaczymy, może trafi w ręce kogoś o nas i pod wpływem recenzji zmienimy zdanie 🙂

Reklama

Reklama