Marvel Select Hulk, Black Widow, Ant-Man

Premiera Age of Ultron coraz bliżej, więc co i raz wpadają nowe fotki figurek bazujących na tych bohaterach. Tym razem w końcu zaprezentowano jedną z najbardziej oczekiwanych – Marvel Select Hulk. Dla porządku dodajmy, że będzie kolejna wersja tej postaci wydana w ramach serii Marvel Select. Wśród ciekawszych m.in. Zombie HulkUltimate Hulk czy Barbarian Hulk. Wszystko produkcji Diamond Select, która specjalizuje się w tworzeniu komiksowych i nie tylko, postaci w skalach od 8″ oraz statuetkach.

diamond select hulkMierzy 10″ oraz 16 ruchomych punktów, które pozwolą oddać jego złość. Trzeba przyznać, że wygląda niesamowicie realistycznie i wiernie oddaje wygląd postaci granej przez Marka Buffalo. Wprawdzie mógłby być bardziej wyżyłowany, ale przecież nie jest to dzieło sztuki, aby stawiać tak gigantyczne wymagania. Za rzeźbę odpowiada firma Gentle Giant. Patrząc przez pryzmat Venoma z serii Marvel Select, figurka na tyle solidna, że nie tylko kolekcjoner, ale i dziecko miałoby z niego pożytek na długi czas.

Reklama

Reklama
Black Widow, Ant-Man

Reklama

Poza wspominanym wyżej gigantem, Diamond Select z okazji tegorocznych premier filmu wyda jeszcze choćby Black Widow i Ant-Mana. Czarna Wdowa czeka na finalną akceptację, natomiast poniżej już oficjalne zdjęcia Człowieka Mrówki. Przypomnijmy, że wcześniej zaprezentowano nam Thora z tej samej serii.

diamond select thor diamond select ant-manPodstawowa cena za te figurki ma wynieść ok 25 USD. W Polsce w sklepach raczej ich nie uświadczymy, pomijając wyspecjalizowane i tematyczne – tych jest niewiele. Oczywiście pozostaje jeszcze eBay.com.

źródło: ComicBookResources.com

Reklama

Reklama