Marvel Legends Namor, War Machine i Iron Man Disco

Seria Marvel Legends nabiera rozpędu, a Hasbro – ku uciesze fanów – wypuszcza kolejne, dotychczas deficytowe, postacie. Tym razem są to figurki z limitowej oferty konkretnych sklepów. Zdjęcia z internetowych aukcji na eBayu, a konkretnie chińskich użytkowników, którzy już teraz oferuję ww. okazy na aukcjach. Oczywiście ceny znacznie powyżej rynkowych. Jeśli lubisz serię Marvel Legends przygotowaliśmy zestawienie, co z figurek Marvela będzie wydane w 2016 roku.

Reklama

Reklama
Marvel Legends Namor

Reklama

Marvel Legends NamorMarvel Legends NamorKsiążę Atlantydy będzie dostępny w Walgreens. Patrząc na koncept zdecydowano się na nawiązanie do nowszych komiksów – inaczej niż w Marvel Universe 4″, gdzie pokazano go jak w początkowych dekadach. Tutaj ubiór od stóp do głów, w tym rybie łuski. Do tego wymienne dłonie oraz włócznia. Raczej nie ma co sarkać, bowiem dopóki postać ta nie wejdzie do Marvel Cinematic Universe, innej wersji nie ma co się spodziewać. Cena? Pewnie 20-30 USD jak czarny Ant-Man czy żółty Daredevil. Swoją drogą to już tradycja, że Walgreens zdobywa na wyłączność wersję lub daną postać. W tym roku padło na Marvel Legends Namor.

Marvel Legends Civil War War Machine & Iron Man Disco

Poniższy dwupak znajdzie w ofercie sieci sklepów TARGET. Dość oryginalne zestawienie. Przy okazji War Machine widzimy dokładnie, że w ręku dzierży coś w rodzaju miecza. Ponadto w zestawie wymienne dłonie (zaciśnięte w pięść) oraz dwie części, co do których nie mam pomysłu.

Iron Man w kolorowym wydaniu :-). Niebieska zbroja z pomarańczowymi zdobieniami. Wersja nr 27. Raczej dla fanów bohatera, jeśli ktoś lubi cieszyć oko kolekcją zbroi Tonego Starka. W sumie standardowy repaint.

 

Reklama

Reklama