Marvel Legends Infinite 3-pack

Hej! Są tutaj jacyś Marvelfani? A może Marvelfani zainteresowani figurkami w skali 6″ czyli Marvel Legends? Jeśli tak to może ktoś skusi się na najnowszy ekskluzywny trzypak wydany w tym miesiącu?

Marvel LegendsPudełko zawiera wydanego po raz kolejny Ultimate Kapitana Amerykę, nową Ms. Marvel i Radioactive Mana. Kapitan wygląda całkiem fajnie, ma alternatywną głowę bez maski. Wymienne akcesoria to ostatnio coraz bardziej popularny motyw w figurkach Marvel. Wystarczy wspomnieć chociażby alternatywne dłonie Spider-Mana i Electro z fali nawiązującej do The Amazing Spider-Man 2. Ms Marvel również prezentuje się godnie. To ciało posłużyło co prawda już wcześniej na bazę dla nowej Black Cat, ale wygląda na tyle dobrze, że nie ma co czepiać się o taki recykling. W ogóle mam wrażenie, że ostatnimi czasy figurki żeńskich postaci wychodzących pod szyldem Marvel Legends wyglądają dużo lepiej niż w przeszłości. Na temat Radioactive Mana się nie wypowiem, szczerze mówiąc średnio kojarzę postać, ale może jest na sali jakiś fan, któremu jest ta persona bliska ;). Z tego co pamiętam był również w limitowanej edycji na SDCC w skali 3 3/4″.

PackagedInfiniteE15-01Zestaw jest oznaczony jako „specjalnie” dla sieci Target. Na eBay chodzi tradycyjnie dla sporych setów za równie spore pieniądze – od ręki za 100 USD i więcej. Pojedyncze figurki z niego również do najtańszych nie należą, ale kto wie, może ktoś się skusi? Jak tylko znajdziemy ciekawe recenzje, podrzucimy czym prędzej.

Reklama

Jak oceniasz ten wpis