Maniakalny Interview – Jon Bailey (Epic Voice Guy)

Maniakalny Interview – Jon Bailey (Epic Voice Guy)

Upłynęło już trochę wody w Wiśle od czasu naszego ostatniego wywiadu, więc najwyższy czas coś z tym zrobić. A że nie lubimy półśrodków, uderzyliśmy z grubej rury. Pod gradobiciem naszych pytań znalazł się amerykański aktor dubbingowy, znany z internetowej serii Honest Trailers, skeczy Cartoon Hooligans czy How it Should Have Ended, całej masy innych ról, o których istnieniu nie mieliście nawet pojęcia, a przede wszystkim swojego zaangażowania w markę Transformers, w tym głosu Optimusa w serialu Transformers: Combiner Wars. Poza tym znany jest także z parodystycznego cyklu Prime Reviews i kanału Ravage Insult, który poświęcony był tematyce okołotransformerowej. Panie i Panowie, oto Jon Bailey!

Zwykle nie mamy okazji posłuchać o doświadczeniach Jona Baileya związanych z marką Transformers i jego współpracy z Hasbro, bo więcej uwagi poświęca się jego twórczości związanej s Honest Trailers. Na szczęście Jon zgodził się spotkać z polskim fandomem Transformers i odpowiedzieć na liczne pytania, które mogliśmy mu zadać. Z tego ogromnego spotkania wykroiłem dla Was półtorej godziny rozmowy z pierwszym aktorem związanym z marką Transformers, który spotkał się z polskimi fanami serii. W związku z ogromem materiału, film jest dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej, ale powinien być zrozumiały dla każdego kto w miarę nieźle włada tym językiem :).

Zapraszamy do oglądania!

W tym miejscu jeszcze raz bardzo dziękuję Jonowi Baileyowi za poświęcenie nam tak dużej masy czasu podczas Pyrkonu i w szczególności za nagranie dla mnie nowego outro do filmów (możecie je usłyszeć m.in. w filmie poniżej). W ramach dowodu wdzięczności za spotkanie obdarowałem Jona stworzonym specjalnie z myślą o nim Optimusem w barwach naszej flagi. W wywiadzie możecie sami zobaczyć jaka była jego reakcja.

Reklama

Reklama
Prezent dla Jona Baileya – Custom Polish Pride Optimus Prime

Więcej na temat tego customa możecie przeczytać tutaj. Zapraszam Was też do oglądania innych materiałów poświęconych tegorocznemu Pyrkonowi.

Korzystając z okazji dziękuję także polskiemu oddziałowi Hasbro, który pomógł w zorganizowaniu spotkania. Bez tego wsparcia Jon Bailey zapewne nie byłby w stanie nas odwiedzić.

Studio Series Optimus Prime Hasbro

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ten wywiad sprawił Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Jon Bailey

Reklama

Reklama