Maniacyfigurek.pl i Hasbro Polska prezentują – Geekowiska 2019

Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta. Nadeszła pora, na którą wszyscy czekaliście. Zapraszamy na prawdziwą fandomową bitwę na argumenty. Pojedynek, w którym mężni śmiałkowie będą zaciekle bronić swego zdania, a publiczność zadecyduje o ich losie! Oto pierwsza edycja naszego turnieju – Geekowiska 2019!

Geekowiska 2019

Jeżeli śledzicie nasze newsy, to mogliście już co nieco słyszeć o Geekowiskach przy okazji naszej zapowiedzi. Tegoroczne starcie odbyło się na Pyrkonowym stoisku Maniaków w hali 8a w sobotę 27.04.2019.

Geekowiska 2019

Reklama

Reklama
Czym są Geekowiska?

Geekowiska to najnowsza inicjatywa Maniaków. Postanowiliśmy, że w naszym małym kolekcjonerskim światku przyda się nieco rywalizacji. A że większość z nas jest pełna pasji do okołogeekowskich tematów – skupiliśmy się właśnie na nich. Tak narodził się pomysł na nasz własny turniej na argumenty.

Zasady są bardzo proste

W każdej rundzie bierze udział dwóch zawodników. Dostają oni jedno otwarte pytanie, na które muszą udzielić szybko odpowiedzi – obwiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”, więc jeśli Twój oponent wybierze odpowiedź, która Ci się podoba, musisz wskazać jakąś inną. Wszystkie pytania dotyczą szeroko pojętej kultury geekowskiej. Następnie zawodnicy mają kilka minut na przygotowanie argumentów dlaczego ich wybór jest lepszy od wyboru przeciwnika. Kiedy będą gotowi, czeka ich bitwa na argumenty! Żeby jakoś opanować ten chaos, Gladky zadaje pytania pomocnicze i prowadził dyskusję.

Po zakończeniu rundy wszyscy zgromadzeni głosują na osobę, która przedstawiła najlepszą argumentację. Dlatego nie liczy się jaką odpowiedź wybraliście, ale jak dobrze potraficie ją uargumentować. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w pytaniu o najsilniejszego superbohatera Antman pokonał Thanosa, jeśli przekonacie nas, że to możliwe.

Zwycięzca starcia przechodzi do kolejnej rundy i tak drogą eliminacji wybieramy najlepszego z najlepszych!

NAGRODY

Oczywiście konkurs taki jak ten nie mógłby obejść się bez solidnej porcji motywacji. O tym także pomyśleliśmy! Na naszych zawodników czekały liczne nagrody ufundowane przez Hasbro Polska. Dziękujemy!

A teraz pora przekonać się jak wyglądała rywalizacja i kto zdobył pierwsze miejsce w tegorocznej edycji Geekowisk! Zapraszamy do oglądania!
 

Poniżej znajdziecie czasy dla każdej z rund turnieju Geekowiska 2019


1) 00:55 – Najlepsza kreskówka superbohaterska
2) 06:02 – Kto jest najlepszym Transformerem
3) 09:12 – Kto jest najlepszym antagonistą w historii?
4) 15:18 – Gdyby dziś zrebootowano gwiezdne wojny, czego nie chcielibyście zmienić?
5) 19:19 – Który bohater Marvela powinien dostać własny solowy film?
6) 24:32 – Jaka jest najlepsza figurka akcji w historii?
7) 30:51 – Jaka jest najlepsza animacja ze świata Transformers?
8) 36:28 – Która wersja Grimlocka jest najlepsza?
9) 40:36 – Finał – Jaki jest najlepszy film Transformers w historii?

 

Jak podobała Wam się pierwsza edycja naszego turnieju? Chcielibyście zobaczyć kolejne? A może wziąć udział w rywalizacji? Jestem bardzo ciekaw Waszej opinii. Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta nowa zabawa przypadła Wam do gustu. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama