Kotobukiya: Bishoujo Lady Deadpool 9 ½” statue

Wade Wilson, za sprawą gry 'Deadpool’ od High Moon Studios, przeżywa obecnie renesans w naszym kraju. O ile za oceanem, postać jest dość znana i rozpoznawalna, u nas pyskaty najemnik zawitał stosunkowo nie dawno ale szybko zyskuje popularność. Pomaga mu w tym styl jaki ów bohater wyrobił, bo która postać wie że pochodzi z kart powieści obrazkowych, otwarcie przebija 4-tą ścianę, gada ze sobą i rzuca sucharami na lewo i prawo? Oto cały sekret Deadpoola. Rzeszę fanów (w tym także w naszym kraju, choćby na Deadpool Polska) wspiera owego bohatera, zaś scenarzyści chętnie biorą się za kolejne historie, które ochoczo przelewają na karty komiksu. Popularności doda Wade’owi także film, który już w przyszłym roku wejdzie do kin, gdzie w Deadpoola wcieli się Ryan Reynolds.

lady deadpool zajawka

Nic więc dziwnego że twórcy figurek chętnie tworzą kolejne inkarnacje Merc’a a dziś, z najświęższą zapowiedzią wyskoczyła Kotobukiya, która idealnie wcelowała ze swoim produktem w Luty 2016. Tego miesiąca (oprócz filmu na srebrny ekran) trafi bowiem do sklepów… Wanda Wilson. Tak, dobrze czytacie. Nie mówimy tu o Wade Wilsonie, tylko o jego inkarnacji z Earth-3010 czyli żeńskiej wersji Deadpoola, która zdobyła przychylność fanów w cyklu komiksów pt. Deadpool Corps oraz kilku gościnnych występach.

Prezentowana poniżej Lady Deadpool, należy do serii Bishoujo. Rzeźba figurki została oparta na szkicach od Shunya Yamashita. W skład zestawu wchodzi:

  • 9 ½ calowa figurka Lady Deadpool, rzeźbiona na podstawie szkiców Shunya Yamashita.
  • Dwa rodzaje głów (jedna z maską, zaś druga bez) oraz dwa rodzaje dłoni (jedna trzymająca granat odłamkowy, zaś druga maskę)
  • Specjalna podstawka, z logiem MARVEL / Kotobukiya oraz numerem seryjnym.
  • Firmowe pudełko z wizerunkiem postaci oraz logiem firmy.

Planowany termin wydania: Luty 2016

Sugerowana cena: 74.99$ 

Preordery możecie zamawiać przez oficjalny sklep Kotobukiya.

Źródło: Kotobukiya na Facebook

Reklama

Reklama