Ko(s)miczne Wojny – Plastikowe Barachło czyli najgorsze figurki świata

 

Plastikowe Barachło czyli najgorsze figurki świata – Ko(s)miczne Wojny

Barachło Beast Wars

Dawno już nie pokazywałem Wam czegoś naprawdę odjechanego. Te wszystkie Masterpiece, Siege czy Studio Series mogą się przecież w końcu znudzi. Właśnie dlatego pora przejść do modeli, które naprawdę Was interesują. Innymi słowy przywracamy z martwych jeden z Waszych ulubionych cykli na kanale – Plastikowe Barachło czyli najgorsze figurki świata! Co dzieje się kiedy ktoś w Chinach postanawia zrobić własne Transformery z Best Wars, mając do wykorzystania dwa lewe trampki i pół miski ryżu? Przekonajmy się!

Reklama

Reklama
Plastikowe Barachło Returns

Jako fan serii Beast Wars oczywiście nie mogłem się powstrzymać przed sprawdzeniem jak radzi sobie z nią Chińska myśl zabawkarska. Po przetestowaniu najdroższego Masterpiece’a do tej pory – Beast Wars Megatrona, postanowiłem rzucić okiem na przeciwny biegun. W ten sposób mogę zobaczyć co pozwolą mi nabyć moje ciężko zarobione 3 złote. Jak możecie się domyślać, mam wielkie oczekiwania. Jestem jednak absolutnie pewien, że zostaną spełnione z nawiązką! W końcu, co może pójść nie tak?

Chyba jednak zostanę przy moim Masterpiece Beast Wars Megatronie z pękniętym kroczem…

Wciąż Ci mało i Chcesz zobaczyć inne plastikowe barachło? Odnajdziesz je tutaj!

Konkurs na 1000 subskrypcji.

Pamiętaj, że zostało już tylko 5 dni, żeby wziąć udział w naszym konkursie na 1000 subskrypcji! Więcej informacji odnajdziesz w poniższym filmie.

Jak zawsze dziękuję za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja z lekkim przymrużeniem oka sprawiła Ci sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał. Znajdziesz tam więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Reklama

Reklama