KONKURS! Wygraj Toras Workshop Radio Rex 'a z okazji 500 like strony!

KONKURS!

Od pewnego czasu siedzę w druku 3D i projektowaniu figurek. Użytkownicy grupy Transformers Polska na pewno kojarzą moją działalność jako designera. Niedawno udało mi się przekroczyć 500 polubień na mojej stronie poświęconej drukom 3D – Toras Workshop. Z tej okazji postanowiłem zorganizować mały konkurs, który będzie też crossoverem pomiędzy Maniakami Figurek i Toras Workshop. Do wygrania jest eksluzywna, Torasowa wersja Radio Rex 'a w kolorach Maniaków Figurek! Toras Workshop Radio Rex może pochwalić się nowymi detalami takimi jak logo Toras Workshop!

radio rex

Reklama

Reklama
JAK WYGRAĆ FIGURKĘ?

Napisz w komentarzu pod postem facebookowym, który projekt Toras Workshop jest twoim ulubionym i dlaczego? Zgłoszenia możecie zostawiać do 14.09 do północy! Zwycięzca będzie ogłoszony następnego dnia.

JAK PREZENTUJE SIĘ RADIO REX ?

Radio Rex aka NIE Overkill to moja fanowska interpretacja mniej znanego, kasetkowego miniona Soundwave’a z Pierwszej Generacji. Overkill zmieniał się z kasety w tyranozaura z rogiem (chociaż to chyba coś bardziej ceratozaurowego?) z wielkimi chromowanymi działkami po bokach. W linii Transformers War for Cybertron: Siege Hasbro pobłogosławiło nas kolejną interpretacja Soundwave’a. Zmieniał się w majestatyczny latający klocek. Żeby przywrócić mu jego tryb odtwarzacza kaset zaprojektowałem specjalne slajdery oraz wypełniacze. Był to mój pierwszy autorski upgrade kit, który sprzedawałem kiedyś na grupie. Toras Workshop Tape Recorder Kit jest już nie do końca potrzebny, ponieważ dostaliśmy Netflixowego Sounda, który bardziej przypomina swój pierwowzór z G1. Te dwa Dźwiękofalowce wprowadziły też nowy system kasetek. Zwierzaki z G1 i MP zwyczajnie nie mieściły się w nowych figurkach. Na szczęście dostaliśmy też ich nowe wersje, ale z jakiegoś powodu totalnie zapomnieli o Prehistorycznym Duo. Jako wielki fan dinozaurów wziąłem sprawy w swoje ręce i… zrobiłem je sam.

Dinozaurowe Duo

Chillowanie w altach

Kasetki

KRÓTKO O NAGRODZIE

Radio Rex był moją pierwszą autorską figurką. Mam do niego duży sentyment i postanowiłem, że to właśnie on będzie nagrodą w konkursie. Kasetkowy T-rex posiada wiele punktów artykulacji, między innymi nogi na stawach kulkowych, artykulowaną głowę wraz z żuchwą i ruchome przednie łapki.

radio rex

radio rex

Radio Rex zmienia się… w mały kolorowy prostokąt (duh). I tak, mimo dość młodego wieku, wiem czym są kasety 😛 Wersja konkursowa prezentuje się w biało-pomarańczowych barwach. Ma też nowe detale w postaci logo Toras Workshop na nogach. I oczywiście jako nagroda w konkursie jest unikatowy, ekskluzywny, specjalny, jedyny taki i w ogóle na co jeszcze czekasz!? Leć wysłać zgłoszenie do konkursu!

radio rex

radio rex

A jak już skończysz pisać komentarz to wpadaj na moje media społecznościowe: Facebook, Instagram, YouTube i na kanał Gladkiego! Masz nadal za dużo wolnego czasu? Poczytaj jakieś Maniakowe artykuły, choćby najnowszą reckę Highbrowa! Życzę powodzenia w konkursie, adios!

Reklama

Reklama