Z kamerą wśród kolekcjonerów – Kolekcja #4 Kolekcja Figurek MAX

Witajcie w nowym sezonie cyklu „Z kamerą wśród kolekcjonerów”! Serii tworzonej przez Was i dla Was! W każdym odcinku odwiedzamy z kamerą jednego z kolekcjonerów i prawdziwych entuzjastów zbierania wszelkiej maści ciekawostek o zabarwieniu geekowskim. Przy okazji tej wizyty przyglądamy się zgromadzonym w pocie czoła zbiorom. Przeprowadzamy też krótki wywiad, który pozwoli lepiej poznać bohatera epizodu.

Z kamerą wśród kolekcjonerów Ryba Mad Yellow

W tym sezonie czeka na Was jeszcze więcej kolekcjonerów i nowych, różnorodnych figurek oraz gadżetów. Otwieramy się przy tym bardziej na inne fandomy. Dlatego możecie spodziewać się materiałów nie tylko ze świata Transformers, ale także z Marvela, DC, Gwiezdnych Wojen czy Dragon Balla.

Dzisiejszy odcinek poświęcony jest jednemu z najzdolniejszych figurkowych fotografów w Polsce – Mariuszowi Stempniowi znanemu też jako gospodarz fanpage’a Kolekcja Figurek MAX. Zapraszamy!

Reklama

Reklama
Kolekcja #4 – Kolekcja Figurek MAX

Chcecie zobaczyć prace Mariusza? W takim razie koniecznie wpadnijcie na jego

Facebooka i Instagrama!

Jeśli regularnie śledzicie Maniaków, mogliście poznać już Mariusza. Był naszym gościem i wygłosił prelekcję nastoisku Maniaków na zeszłorocznym Pyrkonie. Podczas niej dzielił się wieloma ciekawymi radami na temat fotografowania figurek i swoimi zdobytymi przez lata doświadczeniami.

z kamerą wśród kolekcjonerówKolekcja Figurek MAX to cała masa modeli i statuetek we wszystkich kształtach i rozmiarach, w tym wiele figurek ze świata Marvela i DC. Te figurki nie spędzają jednak czasu tylko stojąc na półkach. Mariusz lubi zabierać je w plener i tworzyć świetne fotografie, których przykłady zobaczycie także na tym filmie.

z kamerą wśród kolekcjonerów

Jeżeli chcecie osobiście poznać bohatera dzisiejszego filmu, porozmawiać o jego kolekcji i fotografiach, koniecznie wpadnijcie na tegoroczny Pyrkon i zobaczcie jego stoisko!

Nie zapomnijcie zahaczyć też o stoisko Maniaków :). Oba znajdziecie w Pyrkonowej hali 8a pomiędzy 24 a 26 kwietnia. Zapraszamy!

z kamerą wśród kolekcjonerów

Jakie figurki zgromadził Mariusz? Co odnajdziecie na jego kolejnych zdjęciach? Jakie ma plany na rozwój swojego hobby? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego filmu. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście – zapraszamy do oglądania!

Jak zwykle bardzo zależy mi na Waszych opiniach na temat filmu i całego cyklu. Czy chcielibyście częściej oglądać co ciekawego można znaleźć u innych fanów figurek i nie tylko? „Z kamerą wśród kolekcjonerów” potrzebuje dla istnienia Waszego wsparcia, bo tak naprawdę to od Waszego wkładu zależy jak częste i jak atrakcyjne będą kolejne odcinki. Dajcie mi znać jeśli chcielibyście zaprezentować swoje zbiory w jednym z przyszłych epizodów. Napisz do mnie, a może kolejny odcinek będzie poświęcony właśnie Tobie i Twojej kolekcji.

Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Jeżeli ominęły Cię wcześniejsze odcinki z serii „Z kamerą wśród kolekcjonerów” odnajdziesz je tutaj:

#1 – Lemo

 #2 – Ryba

 #3 – Monologi o Robotach

Wciąż Wam mało? A może wolicie formę pisaną? W takim razie rzućcie okiem na bliźniaczą serię dla „Z kamerą wśród kolekcjonerów” – „z wizytą u…”. Prowadzi ją mój redakcyjny kolega Marek Marecki. Pierwszy odcinek czeka na Was już na stronie.

Reklama

Reklama