Kolekcja Gladky’ego 2022 – Część II (G1 Decepticony Masterpiece i klasyki)

Kolekcja Gladky’ego 2022 – Część II (G1 Deceptcony – Masterpiece i klasyki)

Dziś ponownie na moment zbaczamy z utwardzonej ścieżki recenzji, żeby dla odmiany pokazać Wam moje hobby w nieco szerszym zakresie. Bohaterem tego filmu będzie moja kolekcja i to jak bardzo zmieniła się na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Ponieważ przearanżowałem w niej właściwie wszystko, myślę że może Was zainteresować co znajduje się w moich zbiorach i jak je eksponuję. Co jakiś czas prosicie mnie, żebym ją pokazał i opowiedział kilka słów na ten temat, więc mam nadzieję że taki materiał się Wam spodoba. Dzisiejszy film rozpoczyna cykl, w którym przybliżę Wam moje zbiory i opowiem o ulubionych modelach w kolekcji. Dajcie mi znać czy taka forma Wam się podoba.

Pomyślałem też że to może być dobra okazja żeby spróbować nieco innego formatu – streamowych pogadanek na żywo, przy okazji których będę pokazywał zawsze pokazywał jeden model, który Was najbardziej interesuje. Jeśli widzisz w tym filmie figurkę, które nadaje się na taki strumyk, to koniecznie daj znać w komentarzu! Kto wie, może taka forma zagości na kanale częściej, jeśli będziecie chcieli ją oglądać.

Reklama

Reklama
Kolekcja Gladky’ego 2022 / Część II

Jeśli ominęła Was część pierwsza, odnajdziecie ją poniżej

Chcesz zobaczyć jak zmieniła się moja kolekcja? odsyłam do ostatniego przeglądu sprzed 2 lat:

Interesują Was kolekcje innych członków fandomu? W takim razie zajrzyjcie do naszych wideo- i fotoreportaży.

Z Kamerą Wśród Kolekcjonerów

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów. Mam nadzieję, że spodobał się wam przegląd mojej kolekcji. Jeśli tak, będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał. Znajdziesz na nim więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama