Kolekcja Gladky’ego 2022 – Część I (G1 Autoboty Masterpiece i klasyki)

Kolekcja Gladky’ego 2022 – Część I (G1 Autoboty – Masterpiece i klasyki)

Dziś na chwilę odchodzimy od recenzji i unboxingów, żeby dla odmiany pokazać Wam moje hobby w nieco szerszym zakresie. Bohaterem tego filmu będzie moja kolekcja i to jak bardzo zmieniła się na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Ponieważ przearanżowałem w niej właściwie wszystko, myślę że może Was zainteresować co znajduje się w moich zbiorach i jak je eksponuję. Co jakiś czas prosicie mnie, żebym ją pokazał i opowiedział kilka słów na ten temat, więc mam nadzieję że taki materiał się Wam spodoba. Dzisiejszy film rozpoczyna cykl, w którym przybliżę Wam moje zbiory i opowiem o ulubionych modelach w kolekcji. Dajcie mi znać czy taka forma Wam się podoba.

Pomyślałem też że to może być dobra okazja żeby spróbować nieco innego formatu – streamowych pogadanek na żywo, przy okazji których będę pokazywał zawsze pokazywał jeden model, który Was najbardziej interesuje. Jeśli widzisz w tym filmie figurkę, które nadaje się na taki strumyk, to koniecznie daj znać w komentarzu! Kto wie, może taka forma zagości na kanale częściej, jeśli będziecie chcieli ją oglądać.

Reklama

Reklama
Kolekcja Gladky’ego 2022

 

Chcesz zobaczyć jak zmieniła się moja kolekcja? odsyłam do ostatniego przeglądu sprzed 2 lat:

Interesują Was kolekcje innych członków fandomu? W takim razie zajrzyjcie do naszych wideo- i fotoreportaży.

Z Kamerą Wśród Kolekcjonerów

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów. Mam nadzieję, że spodobał się wam przegląd mojej kolekcji. Jeśli tak, będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał. Znajdziesz na nim więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama