Recenzja: Avengers – Infinity Gauntlet / Rękawica Nieskończoności

Avengers Rękawica Nieskończoności / Marvel Legends Infinity Gauntlet

Dziś opowiem Wam parę słów na temat najgorętszego gadżetu sezonu, a jest nim Rękawica Nieskończoności (Infinity Gauntlet) z filmu Avengers – Wojna bez granic (Avengers – Infinity War).

Rękawica Nieskończoności Infinity Gauntlet

Uczestnicy tegorocznego Pyrkonu mieli już okazję bliżej zapoznać się z tą konkretną rękawicą. Dostarczony przez Gumisia artefakt witał gości naszego stoiska i wielu z nich wróciło do domu ze zdjęciem, na którym ich dłoń obejmowała Rękawica Nieskończoności. Jak widać nie tylko Thanos jej pożądał :). Gumiś był na tyle łaskawy (i naiwny), że pożyczył mi ją po imprezie, żebym mógł przygotować dla Was recenzję. Oczywiście gadżet mi się spodobał i zapewne zamiast mu go oddać, zastąpię Thanosa i sam zrobię na świecie porządek. Zanim jednak to nastąpi, zapraszam was do oglądania recenzji!

Infinity Gauntlet – Rękawica Nieskończoności

Jak widzicie rękawica to świetny gadżet dla fanów Kinowego Uniwersum Marvela i nie tylko. Niestety większość egzemplarzy zdążyła się już wyprzedać, ale nie rozpaczajcie – w ciągu kilku miesięcy powinna pojawić się druga seria, która będzie świetną okazją dla spóźnialskich. Miejcie oczy szeroko otwarte, bo ten gadżet bardzo szybko zyskuje na wartości!

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja dostarczyła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek i nie tylko. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Na koniec solidna porcja zdjęć następców Thanosa z tegorocznego Pyrkonu!

I na koniec nasz nowy redakcyjny nabytek – Torasek!

Reklama

Reklama