Hot Wheels Custom 1969 Twin Mill – relacja z budowy | W warsztacie Torasa

Witamy w Warsztacie! W miejscu gdzie rodzą się najdziwniejsze wytwory mojej wyobraźni. Tym razem wyjechał z niego lśniący, elegancki ziemski pojazd. Czy to decepticon, czy to autobot? Dlaczego się nie transformuje? Aby odpowiedzieć na te pytania musimy dokładnie prześledzić proces budowy Twin Mill 'a.

Rok 2018 jest dla Hot Wheelsów bardzo ważnym rokiem, ponieważ marka obchodzi pięćdziesiąte urodziny. Resoraki stanowiły bardzo ważną część mojego (nadal trwającego) dzieciństwa, dlatego postanowiłem zrobić sobie pamiątkę tej pięknej rocznicy – replikę Twin Mill 'a z 1969.

Twin Mill

Customizacja transformerów różni się znacząco od customizacji hot wheelsów. Tutaj nie trzeba bać się o inżynierię, dobrze wyglądające oba tryby lub pozowalność. Mam też do czynienia z innym materiałem – metalem. Ten projekt zaskoczył mnie wielokrotnie, ale świetnie się przy nim bawiłem. Jak wyglądał cały proces? Przekonajcie się sami!

Jeśli spodobał Wam się film nie zapomnijcie o łapce w górę oraz subskrybcji mojego kanału, aby nie ominęły Was kolejne materiały. Czekam też na Wasze komentarze i chętnie odpowiem na pytania dotyczące tego projektu. Koniecznie rzućcie też okiem na moją pierwszą recenzję Power of the Primes Jazza oraz na wideorelację z Pyrkonu. Miejcie oczy szeroko otwarte, bo niedługo znów wejdziemy w konwentowy szał – film z TFNation już wkrótce!

Reklama

Reklama