Hot Toys Optimus Prime

 Hot Toys Optimus Prime

Po licznych zapowiedziach i wykonanych ziemniakiem fotografiach z targów zabawek, wreszcie możemy zobaczyć oficjalne zdjęcia figurki Transformers Optimus Prime od Hot Toys!

Hot-Toys-Optimus-Prime-1Jakie są moje wrażenia? Mocno mieszane. Z jednej strony Bryła figurki jest dość bliska temu co znamy z g1, farba została położona doskonale, a drobne uszkodzenia dodają smaczku. Z drugiej jednak jakoś nie przekonuje mnie głowa i działo Optimusa. Komora z matrycą też nie do końca wygląda tak, jakbym sobie to wymarzył.

Hot-Toys-Optimus-Prime-8Największą kontrowersję budzą jednak Starscreamowe akcesoria. Nie mam pojęcia skąd wziął się koncept skrzydeł, silników rakietowych i null-rayów Starskiego, ale  nie jestem nim szczególnie zachwycony. Podoba mi się za to urwana głowa, która jest świetnie wykonana. Nie jestem tylko pewien czy taki wizerunek mordującego Deceptów i wyrywającego im skrzydła zabijaki pasuje do Optimusa. Ocenę pozostawiam Wam. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć nowego modelu od Hot Toys.

Hot-Toys-Optimus-Prime-11Hot-Toys-Optimus-Prime-3Hot-Toys-Optimus-Prime-2 Hot-Toys-Optimus-Prime-4 Hot-Toys-Optimus-Prime-6 Hot-Toys-Optimus-Prime-7  Hot-Toys-Optimus-Prime-9 Hot-Toys-Optimus-Prime-10  Hot-Toys-Optimus-Prime-12 Hot-Toys-Optimus-Prime-13 Hot-Toys-Optimus-Prime-14Zainteresowanych zakupem odsyłamy na oficjalną stronę Sideshow gdzie za równowartość 350 USD możecie nabyć tego twardziela. Co myślicie o Transformerowym debiucie Hot Toys? Zamawiacie preordery czy jednak ominiecie tę figurkę szerokim łukiem? Podzielcie się z nami swoimi opiniami w komentarzach.

Reklama

Reklama