Hot Toys Iron Man, Thor, Captain America, Thanos, Hulkbuster

Jeśli przeglądają nas fani figurek w skali 1/6 i/lub miłośnicy Marvela, firma Hot Toys już teraz zaprezentowała najnowsze cacka szykowane na premierę Age of Ultron. Swoje stoisko wystawiono z okazji Toy Soul odbywającego się w Hong Kongu.

Reklama

Reklama




Hulkbuster

Reklama

Nim podrzucimy zdjęcia rzeczonych postaci, najpierw fotka czegoś niesamowite – replika w skali 1:1 Hulkbustera, czyli specjalnej zbroi Iron Mana, której zadaniem będzie poskromienie Hulka. Kilka migawek z tej walki mogliśmy już zaobserwować w trailerze. Kto nie zdążył, odsyłamy do jednego z naszych wpisów.

HulkbusterJak zatem widać 2 razy wyższy od normalnego człowieka, nie mówiąc już o masywności. Nie sądziłem, że ma aż takie gabaryty. Będę musiał chyba rozejrzeć za czymś większym do swojej kolekcji Marvela w skali 4″, aby utrzymać proporcję. Ciekawe czy i kiedy doczekamy w Polsce takiej możliwości :). Przejdźmy do kolejnych postaci.

Hot Toys Iron man

Zdjęcia tej wersji Hot Toys Iron Mana, oznaczonej jako model 43. (lub po rzymsku XLIII) zaprezentowano już sporo wcześniej. Oczywiście zachowano tradycyjne kolory – złoty i czerwony. Dodatkowo zniszczony korpus – ten sam, który przyszły Ultron niszczy w Avengers Tower.

Hot Toys Iron ManPonadto w zestawie wymienne dłonie, a sama postać daje ogromne możliwości do ustawienia. Rzecz oczywista przy tej skali, ale i zaznaczmy – cenie. Na takie cacko trzeba wydać co najmniej 350 USD. Bez wątpienia dla koneserów. Zainteresowanych większą ilością zdjęć odsyłam na stronę Sideshow, gdzie znajdziecie pełną galerię Hot Toys Iron Man mark XLIII.

Hot Toys | Avegners

Poniżej kolejne postacie. Wszystko oddane z najmniejszymi detalami – od lekko rozwianych włosów Czarnej Wdowy, przez naostrzone strzały Hawkeye po napięte mięśnie tak Hulka jak i Thora. Ciekawe czy wydadzą jeszcze pozostałych bohaterów: Visiona, Quicksilvera oraz Scarlett Witch. Nie wspominając już o Ultronie. Tutaj obstawiam w dużej mierze kwestie spoilerowania. Dotychczas zaprezentowane figurki już widzieliśmy na pełnym ekranie, a wymienione wyżej jedynie w spoilerach. Gdybym miał wybierać kogo z tej czwórki warto wrzucić w skalę 12″, to na pewno Vision i Ultron. Wszystkie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości dostępne pod tym adresem.

Reklama

Reklama




Hot Toys | Thanos

Na koniec nieco „spóźniony”, bo w dużej mierze zaprezentowany w Strażnikach Galaktyki: Thanos. Rozsiadły na swym lewitującym kamiennym tronie, aspirujący do władania nad Wszechświatem. Tutaj wiele więcej pisać nie trzeba – niemal idealnie przeniesiono, z dbałością o szczegóły. Pytanie czy i ile zobaczymy go w Age of Ultron pozostaje otwarte.

Reklama

Reklama