Hot Toys 1/6 scale Deadpool

Wracamy do Luksusowej gałęzi kolekcjonerstwa figurek, żeby pokazać Wam kolejne arcydzieło z serii Hot Toys – zapowiedzianego na październik 2015 roku Deadpoola w skali 1/6!

deadpool-feature-740x448Deadpool: Ktoś pisze o mnie? Dzięki mojej potężnej umiejętności przekraczania czwartej ściany przejmuję ten tekst, bo nikt nie opowie Wam o mnie tak dobrze jak Ja sam!

100178_press04Ludzie z Hot Toys jak zwykle wykonali kawał solidnej roboty. Rzeźbione elementy wyglądają bardzo realistycznie, a uszyty na miarę kostium leży prawie tak dobrze jak ten, który sam noszę. Pewnie nawet jest wyprany!

100178_press10Model posiada dwie wymienne głowy w zestawie. Jedna jest poważniejsza – dla tych trzech osób, które chcą mnie prezentować jako sparingpartnera Wolverine’a (jeszcze Cię dopadnę Logan!). Druga to już 100% Deadpoola i właśnie tę chcecie trzymać na karku swojej figurki.

100178_press15Chcecie więcej akcesoriów? Nie ma sprawy! Sześć różnych zestawów dłoni na każdą okazję, wielkie bum, nóż do kopert (i gardeł), a także po dwie sztuki granatów, pistoletów i katan (ciach ciach!). Wszystko świeżo wyciągnięte z mojej zbrojowni.

1001781_press01Ciągle Wam mało? Co powiecie na Headpoola? Wierny towarzysz każdego gadatliwego najemnika! Potrafi gryźć po kostkach i nie zajmuje dużo miejsca.

deadpool 2deadpool 3100178_press11Detale, detale, wszędzie detale! Wszystko piękne, zgrabne i jak prawdziwe. Do tego malowanie na najwyższym poziomie. Warto było włamać się do siedziby Sideshow i „przekonać” ich do wydania mojej figurki.

deadpool 4Liczę też na to, że wydadzą ten piękny skuter! Przecież nie będę chodził pieszo jak jakiś jaskiniowiec. Słyszycie Sideshow? Jeżeli chcecie uniknąć kolejnego spotkania ze mną, to wiecie co robić!

deadpool 5Moja ocena końcowa? 10/10, szóstka z plusem i znak jakości Deadpoola. Musisz mieć tę figurkę, choćbyś miał sprzedać dla niej nerkę. Kobiety będą padać Ci do stóp, pieniądze spadać z nieba i otworzą się drzwi do najbardziej ekskluzywnych klubów świata!

deadpool 1Pozostaje mi już tylko jedno do powiedzenia – Proszę bardzo gatunku ludzki! Teraz macie już na wyciągnięcie ręki największe i najdoskonalsze dzieło ludzkości, a to wszystko dzięki mnie! Podziękowania wpisujcie w tytułach adresowanych do mnie przelewów z darowiznami. Przyjmuję wszystkie waluty i chimichangi. Teraz pozostaje mi już tylko pójść do FOXa i upewnić się, że nie zepsują mojego filmu. Na razie!

100178_press05To było dziwne. Czuję się jakby ktoś uderzył mnie w głowę i wykorzystał czas kiedy byłem nieprzytomny na napisanie za mnie tego tekstu.

Preordery na Deadpoola już ruszyły i na tę chwilę ceny kształtują się na poziomie 230 USD. Trzeba jednak przyznać, że ten model jest wart każdego centa z tej kwoty.

Zaraz, zaraz… gdzie jest mój portfel?!

Reklama

Reklama