Historia Transformers G2 (1993-1995 Część V)

Historia Transformers Część V

historia Transformers G2 Miniatura

Zastanawiało Cię kiedyś skąd wzięła się marka Transformers? Wbrew pozorom jej historia sięga głębiej niż filmy Michaela Baya, a ten cykl przybliży Wam najważniejsze wydarzenia, które towarzyszyły jej rozwojowi. Zapraszam na czwarty odcinek z cyklu Historia Transformers!

Większość nowych fanów nie wie o tym, że Historia Transformers sięga znacznie dalej niż mogłoby się początkowo wydawać i że składa się na nią wiele wzlotów i upadków. Właśnie dzięki nim marka stała się tym czym jest dzisiaj.

Żeby pomóc w transformerowej edukacji postanowiłem rozpocząć cykl, w którym będę przybliżał Wam tę historię. Opowiem o tym jak powstała marka Transformers i jak zmieniała się na przestrzeni lat. Dzisiejszy odcinek to już piąta cześć mojego cyklu. Dziś skupimy się na drugiej generacji Transformers, znanej także jako G2.

Gotowi na kolejną porcję edukacji? W takim razie zapraszam na film!

Reklama

Reklama
Historia Transformers G2: 1993-1995

Jak zawsze chcę uprzedzić, że materiał powstał przede wszystkim z myślą o osobach mniej obeznanych w marce. Wiążą się z tym pewne uproszczenia i pomijanie mniej istotnych faktów, żeby nie zanudzić moich odbiorców. Dlatego nie miej mi za złe jeśli ominę jakiś mniejszy element układanki. Objęcie głową ponad trzech dekad już w przyjętej przeze mnie formie jest solidnym wyzwaniem i wymaga sporo czasu na zebranie materiałów oraz przygotowanie odcinka. Niemniej jeśli jest jakieś wydarzenie zasługujące na uwagę, pisz o nim śmiało w komentarzach.

Wciąż Ci mało encyklopedycznej wiedzy o Transformerach? W takim razie zapraszam do obejrzenia pozostałych odcinków cyklu:

A dla fanów Bumblebee mój mały spin-off głównej serii, poświęcony tej postaci.

Jak zawsze bardzo ciekawią mnie Wasze odczucia na temat tego materiału i chętnie posłucham jak Wy pamiętacie i wspominacie ten okres w historii Transformerów. Jeśli materiał się podobał koniecznie dajcie mi znać w komentarzach. Nie zapomnijcie też zajrzeć na mój kanał gdzie znajdziecie więcej filmów na temat figurek. Zapraszam także do jego subskrybowania.

Jak zawsze dziękuję za uwagę i zachęcam do oglądania, komentowania i zadawania pytań.

Reklama

Reklama