Historia Transformers Część III – Przewodnik po marce

Historia Transformers Część III

Zastanawiało Cię kiedyś skąd wzięła się marka Transformers? Wbrew pozorom jej historia sięga głębiej niż filmy Michaela Baya, a ten cykl przybliży Wam najważniejsze wydarzenia, które towarzyszyły jej rozwojowi. Zapraszam na trzeci odcinek z cyklu Historia Transformers!

Większość nowych fanów nie wie o tym, że Historia Transformers sięga znacznie dalej niż mogłoby się początkowo wydawać i że składa się na nią wiele wzlotów i upadków. Właśnie dzięki nim marka stała się tym czym jest dzisiaj.

Żeby pomóc w transformerowej edukacji postanowiłem rozpocząć cykl, w którym będę przybliżał Wam tę historię. Opowiem o tym jak powstała marka Transformers i jak zmieniała się na przestrzeni lat. Dzisiejszy odcinek to trzecia część, która rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie zakończyłem poprzednią opowieść. Tym razem skupimy się na dwóch latach: 1988 i 1989 roku. Burzliwym okresie w historii Transformerów, pełnym nowych rozwiązań i pomysłów, zmierzchu serialowej pierwszej generacji, pretenderach, komiksach i japońskich spin-offach

Gotowi na kolejną porcję edukacji? W takim razie zapraszam na film!

Reklama

Reklama
Historia Transformers: 1988-1989

Jak zawsze chcę uprzedzić, że materiał powstał przede wszystkim z myślą o osobach mniej obeznanych w marce. Wiążą się z tym pewne uproszczenia i pomijanie mniej istotnych faktów, żeby nie zanudzić moich odbiorców. Dlatego nie miej mi za złe jeśli ominę jakiś mniejszy element układanki. Objęcie głową ponad trzech dekad już w przyjętej przeze mnie formie jest solidnym wyzwaniem i wymaga sporo czasu na zebranie materiałów oraz przygotowanie odcinka. Niemniej jeśli jest jakieś wydarzenie zasługujące na uwagę, pisz o nim śmiało w komentarzach.

Konkurs na 1000 subskrypcji.

Pamiętaj, że to już ostatnie chwile, żeby wziąć udział w naszym konkursie na 1000 subskrypcji! Więcej informacji odnajdziesz w poniższym filmie.

Wciąż Ci mało encyklopedycznej wiedzy o Transformerach? W takim razie zapraszam do obejrzenia pozostałych odcinków cyklu:

A dla fanów Bumblebee mój mały spin-off głównej serii, poświęcony tej postaci.

Jak zawsze bardzo ciekawią mnie Wasze odczucia na temat tego materiału i chętnie posłucham jak Wy pamiętacie i wspominacie ten okres w historii Transformerów. Jeśli materiał się podobał koniecznie dajcie mi znać w komentarzach. Nie zapomnijcie też zajrzeć na mój kanał gdzie znajdziecie więcej filmów na temat figurek. Zapraszam także do jego subskrybowania.

Jak zawsze dziękuję za uwagę i zachęcam do oglądania, komentowania i zadawania pytań.

Reklama

Reklama