Historia Transformers Część II – Przewodnik po marce

Historia Transformers Część II

Historia Transformers

Większość nowych fanów nie wie o tym, że Historia Transformers sięga znacznie dalej niż mogłoby się początkowo wydawać i że składa się na nią wiele wzlotów i upadków. Właśnie dzięki nim marka stała się tym czym jest dzisiaj.

Żeby pomóc w transformerowej edukacji postanowiłem rozpocząć nowy, nieregularny cykl, w którym będę przybliżał Wam tę historię. Opowiem o tym jak powstała marka Transformers i jak zmieniała się na przestrzeni lat. Dzisiejszy odcinek to druga część, która rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie zakończyłem poprzednią opowieść. Pierwszy odcinek odnajdziecie tutaj. Tym razem skupimy się na trzech ważnych dla marki latach: 1985, 1986 i 1987 roku. To spory kawał historii, pełen zmian i burzliwych wydarzeń, które na zawsze zmieniły sposób w jaki postrzegamy Transformery.

Ponownie chcę Was uprzedzić, że materiał powstał przede wszystkim z myślą o osobach mniej obeznanych w marce. Wiążą się z tym będą pewne uproszczenia i pomijanie mniej istotnych faktów, żeby nie zanudzić moich odbiorców. Dlatego nie miejcie mi za złe jeśli ominę jakiś mniejszy element układanki. Objęcie głową ponad trzech dekad już w przyjętej przeze mnie formie jest solidnym wyzwaniem i wymaga sporo czasu na zebranie materiałów oraz przygotowanie odcinka.

Gotowi na kolejną porcję edukacji? W takim razie zapraszam na film!

Jak zawsze bardzo ciekawią mnie Wasze odczucia na temat tego materiału i chętnie posłucham jak Wy pamiętacie i wspominacie ten okres w historii Transformerów. Jeśli materiał się podobał koniecznie dajcie mi znać w komentarzach. Nie zapomnijcie też zajrzeć na mój kanał gdzie znajdziecie więcej filmów na temat figurek. Zapraszam także do jego subskrybowania.

Jak zawsze dziękuję za uwagę i zachęcam do oglądania, komentowania i zadawania pytań.

Reklama

Reklama