Historia Transformers Część I – Przewodnik po marce

Historia Transformers Część I

Historia Transformers Część I

Większość nowych fanów nie wie o tym, że Historia Transformers sięga znacznie dalej niż mogłoby się początkowo wydawać i że składa się na nią wiele wzlotów i upadków. Właśnie dzięki nim marka stała się tym czym jest dzisiaj.

Żeby pomóc w transformerowej edukacji postanowiłem rozpocząć nowy cykl, w którym będę przybliżał Wam tę historię. Opowiem o tym jak powstała marka Transformers i jak zmieniała się na przestrzeni lat. Nie wiem na ile tego typu materiały będą Was interesować, dlatego ten odcinek ma charakter pilotażowy. To od Waszego zaangażowania i zainteresowania tematem zależeć będzie czy pojawią się kolejne części mojego przewodnika.

Od razu muszę także uprzedzić, że materiał powstał przede wszystkim z myślą o osobach mniej obeznanych w marce. Wiązać się z tym będą pewne uproszczenia i pomijanie mniej istotnych faktów, żeby nie zanudzić moich odbiorców. Dlatego nie miejcie mi za złe jeśli pominę jakiś mniejszy element układanki. Objęcie głową tych trzech dekad już w przyjętej przeze mnie formie jest solidnym wyzwaniem i wymaga sporo czasu na zebranie materiałów i przygotowanie odcinka.

Historia Transformers rozpoczyna się w 1984 roku (właściwie to nieco wcześniej, ale o tym już w filmie), dlatego postanowiłem że moją opowieść najlepiej będzie zacząć właśnie od początku. Chcę odrobinę nakreślić Wam świat na jaki przyszły i jak to wyglądało z perspektywy fanów.

Bardzo ciekawią mnie Wasze odczucia na temat tego materiału. Interesuje mnie czy w przyszłości chcielibyście żebym co jakiś czas przeplatał moje recenzje i prezentacje customów takim kawałkiem publicystyki. Dlatego jeśli materiał się podobał koniecznie dajcie mi znać w komentarzach. Jeśli natomiast wolisz recenzje Transformers to już w następnym filmie znajdziesz coś dla siebie.

Jeśli materiał się Wam spodobał, nie zapomnijcie zajrzeć na mój kanał gdzie znajdziecie więcej filmów na temat figurek. Zapraszam też do jego subskrybowania.

Jeżeli lubicie Transformery, może Was też zainteresować nasz mały plebiscyt na najlepszych z najlepszych, w który bierze udział także recenzowana dziś figurka. Więcej szczegółów dowiecie się tutaj.

 Jak zawsze dziękuję za uwagę i zachęcam do oglądania, komentowania i zadawania pytań.

Reklama

Reklama