Historia Transformers – Bumblebee (Odcinek specjalny)

Historia Transformers – Bumblebee

Po dłuższej przerwie wracamy do Was z kolejnym odcinkiem z cyklu Historia Transformers! Ten odcinek będzie wyjątkowy, ponieważ zamiast poświęcać go konkretnemu okresowi istnienia marki, postanowiłem że tym razem skupię się na jednej postaci i opowiem Wam jak zmieniała się przez lata. A że premiera solowego debiutu Bumblebee już lada moment, wraz z Hasbro Polska zapraszamy na odcinek specjalny: Historia Transformers – Bumblebee.

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Myślę, że ten materiał będzie idealnym wstępem do świata Bumblebee i minikompedium, które wprowadzi Was w jego historię. Oczywiście nie byłbym w stanie powiedzieć absolutnie wszystkiego na temat każdego wcielenia Bombla, więc wybaczcie mi jeżeli jakieś pominę. Jeśli uważacie, że warto wskazać dodatkowe fakty na temat tej postaci, koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach do filmu!

 

Materiał powstał przede wszystkim z myślą o osobach mniej obeznanych w marce. Wiążą się z tym będą pewne uproszczenia i pomijanie mniej istotnych faktów, żeby nie zanudzić moich odbiorców. Dlatego nie miejcie mi za złe jeśli ominę jakiś mniejszy element układanki. Objęcie głową ponad trzech dekad już w przyjętej przeze mnie formie jest solidnym wyzwaniem i wymaga sporo czasu na zebranie materiałów oraz przygotowanie odcinka, więc liczę tu na Waszą wyrozumiałość i ciekawe dyskusje w komentarzach :).

Zainteresował Was temat historii Transformers? W takim razie koniecznie zobaczcie jej poprzednie części!

Historia Transformers – 1984

Historia Transformers 1985-1987

Jeśli materiał się podobał koniecznie dajcie mi znać w komentarzach. Nie zapomnijcie też zajrzeć na mój kanał gdzie znajdziecie więcej filmów na temat figurek. Zapraszam także do jego subskrybowania.

Jak zawsze dziękuję za uwagę i zachęcam do oglądania, komentowania i zadawania pytań.

 

Reklama

Reklama