Haslab Unicron: co zrobił dobrze, a co źle – Zakon TF ft. Klejpull

Po pięciomiesięcznej przerwie Zakon TF powraca z nowymi siłami, żeby obgadać najciekawsze tematy z życia fandomu Transformers i nie tylko! Prosiliście nas o to, żebyśmy zapraszali nowe osoby do rozmowy, więc dziś ponownie wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i chyba nawet je przekraczamy, dzięki pomocy naszego gościa. Do zakonowego stołu zasiada Klejpull, którego możecie kojarzyć m.in. z dawnego forum Transformery.pl, fanpage’a Klejpull Customs poświęconego wykonywanym przez niego replikom i zespołu Arktyka. A że często mamy z Klejpullem zupełnie inne zdanie, pomyśleliśmy że taka mieszanka będzie polem do ciekawej dyskusji. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was dłuższy odcinek spacjalny – Megapodcast! Jak zawsze będziemy rozmawiać o tematach z pogranicza szeroko pojętej kultury geekowskiej, jak przystało na prawdziwych nerdów. Zapraszamy

Dziś skupiamy się przede wszystkim na dwóch tematach – Gwiezdnych Wojnach i Haslab Unicronie, ale że lubimy przy tym trochę pływać, nie obędzie się także bez innych ciekawostek

Reklama

Reklama
Zakon TF – Podcast 18

Tematy poruszane na dzisiejszych obradach:

1) 01:10 – Nasze oczekiwania przed IX epizodem Gwiezdnych Wojen: Rise of Skywalker

1 a) 11:50 – stare dziady wspominają Terminatora i mówią jak to kiedyś było lepiej

1 b) 26:40 – Ile jest Imprerium w Imperium?

2) 40:11 – Haslab Unicron: co zrobił dobrze, a co źle – analiza kampanii i jakie ma ona znaczenie dla fandomu.

 

Czym jest Zakon TF – Podcast?

Kim jesteśmy? Jako Zakon TF obradujemy na liczne tematy, przede wszystkim związane z uniwersum Transformers, ale nie tylko. Zwykle obradujemy w trzyosobowym składzie – Lemo, Ryba i Gladky. Dziś Rybę zastąpił nasz fandomowy kolega – Klejpull. Jak zwykle jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii w kwestii omawianych zagadnień, więc podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach pod filmem.

Zakon TF Podcast

 

Jeżeli interesują Cię nasze wcześniejsze podcasty odnajdziesz je poniżej:

Zakon TF Podcast

Jakie zagadnienia poruszamy na Zakon TF Podcast?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym poruszamy liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostają Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Start Wars, Marvel czy DC. Co jakiś czas spotykamy się żeby omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy także Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów. Jak często obradujemy? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Jeśli przyjemnie Wam się nas słuchało to zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujcie kanał. Znajdziecie na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Autorem loga Zakonu TF i karty tytułowej jest Lemo. Jeśli Wam się podoba, to wiecie komu pogratulować 🙂

Reklama

Reklama