Grimlock Sam w Domu – Christmas 2020 Special

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia przebiegają większości z nas w nieco innej atmosferze niż zwykle. Często nie do końca takiej w jakiej byśmy chcieli. Dlatego żeby nieco podnieść Was na duchu, przygotowaliśmy specjalną niespodziankę! W tym roku dostaniecie prezent także od Maniaków!

grimlock sam w domu Miniatura Maniacy

Wraz z Jaggną, Lemem, Rybą, Demo2nd, Torasem, Highbrowem i Phdwd pracowaliśmy nad filmem przygotowanym specjalnie dla Was i specjalnie z myślą o tegorocznych Świętach. Podobną konwencję mogliście zobaczyć trzy lata temu przy okazji Opowieści Wigilijnej Megatrona. Ponieważ spotkała się ona z bardzo ciepłym przyjęciem, musieliśmy przebić ostatnie podejście i wziąć się za kolejnego klasyka. Dlatego tym razem będzie jeszcze grubiej. Jak co roku w każde Święta towarzyszy nam już legendarny „Kevin sam w domu”. Natomiast wraz z Jaggną zastanawialiśmy się co by było, gdyby Kevina McCallistera zastąpił pewien mechaniczny tyranozaur i z tego pomysłu zrodził się scenariusz naszej nowej i największej do tej pory produkcji na kanale – Grimlock sam w domu!

A żeby oglądało się jeszcze lepiej, dołączymy do Was podczas premiery filmu w Wigilię o 20.00. Link do filmu odnajdziecie poniżej. Do zobaczenia!

W ten niezwykły wieczór zasiądźcie przed ekranem, nalejcie sobie kompotu z suszu, zagryźcie pierożkiem i włączcie film. Przed Wami:

Reklama

Reklama
Grimlock sam w domu

Premiera 24.12.2020, 20:00

W tym miejscu dziękuję Lemowi i Rybie, Demo2nd, Torasowi, Highbrowowi i Phdwd którzy użyczyli swoich głosów na potrzeby filmu. Nie mógł on też powstać bez pomocy mojej żony, która wraz ze mną napisała scenariusz i także użyczyła swojego głosu kilku postaciom. Tytułowa grafika to również jej dzieło. Jeszcze raz dzięki za Waszą pomoc! Bez niej ten materiał nigdy by nie powstał!

A korzystając z okazji, że już tu jesteśmy, pragnę złożyć Wam w imieniu całej redakcji Maniacyfigurek.pl najlepsze życzenia: przede wszystkim dużo zdrowia, wypoczynku, jak najwięcej czasu w gronie bliskich, kręgu oddanych przyjaciół, oraz spełniania kolekcjonerskich marzeń! Niech przyszły rok będzie lepszy niż obecny i przyniesie same dobre nowiny!

Wciąż Ci mało świątecznego nastroju? W takim razie koniecznie zobacz Opowieść Wigilijną Megatrona!

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego od zespołu Maniacyfigurek.pl!

Spodobał Ci się film? Zostaw łapkę w górę i zasubskrybuj mój kanał. Znajdziesz na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Reklama

Reklama