Gladky Unboxuje Transformers Rise of the Beasts – nowości figurkowe w Polsce

Premiera najnowszego kinowego hitu spod znaku Transformers czyli Rise of the Beasts już tuż tuż! W związku z tym nie mogło u nas zabraknąć przeglądu figurkowych nowości pochodzących z tego filmu. Dzisiaj będzie bardzo wesoło, bo przyjrzymy się większości ciekawostek i gimmicków, które przygotowało dla nas Hasbro!

Gladky Unboxuje Transformers Rise of the Beasts

Mam nadzieję, że narobiłem Wam nieco smaku na nowy film i towarzyszące mu figurki. Wyczekujcie kolejnych materiałów z Transformers Rise of the Beasts i nie tylko :).

Jak Wam się podobał dzisiejszy film? Która z zaprezentowanych figurek spodobała się Wam najbardziej i której recenzję chcecie zobaczyć w pierwszej kolejności? Czekam na Wasze komentarze i opinie.

Jeszcze raz dziękuję Hasbro Polska za dostarczenie mi kolejnej ogromnej paczki!

Studio Series Hasbro

Oficjalna strona Transformers

Oficjalny profil Transformers na Facebooku

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ten unboxing sprawił Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Reklama

A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama