Gladky & Ryba recenzują – customowy tron Goku – przywódcy Autobotów

Dziś mam dla Was nie lada niespodziankę. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o jednym z najbardziej oryginalnych customów w fandomie, to zaraz to się zmieni. Ryba zbudował jedyny w swoim rodzaju tron Goku – bohatera serii Dragon Ball wydanego w ramach linii SH Figuarts. Dlaczego jedyny w swoim rodzaju? Bo jest to Tron króla Autobotów. I nie, nie mówię tu o Grimlocku.

 

Autobocki tron Goku czyli tego jeszcze nie widzieliście!

 

więcej projektów Ryby odnajdziecie na jego fanpage’u. Tam również możecie składać zamówienia na własne customy. A jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o procesie powstawania tronu Goku, pozwolę sobie na wklejenie opisu zamieszczonego na fanpage’u.

Jeśli sam tytuł nie zachęcił Was do kliknięcia w galerię, to ja naprawdę nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Przechodząc do rzeczy- tron stworzony co do centymetra sześciennego według wytycznych klienta, włącznie z logo na oparciu i insygniami Autobotów na froncie. Całość skonstruowana- jakże by inaczej- z polistyrenu; u podstawy została dociążona dwuskładnikową masą modelarską, aby nadać gotowemu produktowi masy i solidności. Po wyszlifowaniu tron został pomalowany suchym pędzlem, tak aby wyglądał jak stary, wytarty metal. Loga autobotów zostały zgodnie z życzeniem pomalowane ręcznie na dość wyraziste odcienie, co przyjemnie przełamuje schemat kolorystyczny modelu. Po zakończeniu ręcznego malowania cała powierzchnia została pokryta półmatowym lakierem bezbarwnym, co nadało jej gładkości, nieznacznego połysku i przede wszystkim wytrzymałości.

 

tron Goku

Jak zawsze dziękuję za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Reklama

Reklama