Gladky & Ryba recenzują: Najdziwniejsze figurki Optimusa Prime’a

Dziś przygotowałem dla Was najdziwniejsze figurki Optimusa Prime’a. Ponieważ temat jest bardzo rozległy i zdecydowanie jest o czym rozmawiać pomyślałem, że zaproszę do współpracy naszego fandomowego specjalistę do spraw Optimusa  posiadacza najbardziej obszernej kolekcji jego figurek w kraju – Rybę z Ryba Cosplay & Customs.

Najdziwniejsze figurki Optimusa

Wraz Rybą przygotowaliśmy przegląd najdziwniejszych figurek Optimusa jakie możecie znaleźć – od oryginalnych przez szalone do totalnie odjechanych i od naprawdę zabawnych i wartych zakupów do takich, których powinniście unikać jak ognia. Czeka nas cały przekrój czerwono-niebieskiego autobockiego heroizmu, więc nie traćmy więcej czasu. Zapraszam na:

 

Najdziwniejsze figurki Optimusa Prime’a

A jakie są Waszym zdaniem najdziwniejsze, najgorsze czy najzabawniejsze figurki Optimusa? Podzielcie się z nami Waszą opinią w komentarzach. Dajcie nam też znać jak Wam się podobał film i czy chcielibyście w przyszłości zobaczyć kolejny – „Najdziwniejsze figurki Optimusa 2, czyli jeszcze nie pokazaliśmy wszystkiego”.

Jeśli szukacie innych kooperacyjnych filmów Gladky’ego i Ryby koniecznie zobaczcie recenzję customowego tronu dla Goku, króla Autobotów i posłuchajcie obrad Zakonu TF!

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale. Nie zapomnijcie też polubić facebookowego profilu Ryby. Na pewno ucieszy go jak wpadniecie na stronę i napiszecie kilka miłych słów. A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama