Gdzie kupić figurki i gadżety Marvel, Transformers, Star Wars – Strefa Fana Hasbro

Firma Hasbro od lat jest gigantem na rynku producentów zabawek. Posiada w swoim portfolio własne brandy jak Transformers czy G.I. Joe, ale i licencje na produkcję figurek i gadżetów z np. Marvel, Star Wars, Ghostbusters czy Power Rangers. Asortyment postaci czy produktów jest przeogromny i ciągle wychodzi coś nowego. Firma sięga głęboko w dane uniwersum, przenosząc na figurki wersje postaci z komiksów, filmów, seriali. Swoje produkty coraz częściej tworzą już nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych kolekcjonerów figurek. Starają się mieć z nimi bieżący kontakt, prezentując nowości, zapowiedzi i nietypowe projekty jak np. Marvel X-Men Sentinel czy Star Wars Mandalorian Razor Crest. Podstawowe pytanie zwykle brzmi: gdzie kupić figurki Marvel Legends czy hełm Star Wars w Polsce?

Reklama

Reklama
Hasbro wychodzi do fanów w Polsce – w końcu!

Od zawsze głównym problemem kolekcjonerów figurek Hasbro w Polsce były wąski asortyment, późne premiery. Stąd gros z nas korzysta z dobrodziejstw globalnej wioski, kupując choćby na Hasbro Pulse, eBayu, Amazon czy e-sklepach. Mając świadomość tych problemów, przy każdej okazji kontaktu z zespołęm HasbroPL jasno wskazywaliśmy na wyżej wymienione bolączki fandomu. Dla fanów / kolekcjonerów istotne jest to, by mieć pewne (w sensie sprawdzone) miejsce do zakupów z możliwie szerokim asortymentem i szybkimi premierami.

Stąd właśnie pomysł polskiego oddziału Hasbro, by stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym zamówimy interesujące nas produkty – STREFA FANA HASBRO na al.to. Platforma przygotowała naprawdę kozacki filmik promocyjny, będący jednocześnie recenzją niektórych figurek czy gadżetów.

Co znajdziemy na Strefie Fana?

Dzieli się ona na dwa segmenty. Część informacyjna, gdzie znajdziecie ciekawostki o seriach, zdjęcia, opisy oraz recenzje. W tym wykonane przez chłopaków z Plastic Goodies i Gladkiego. Są to materiały o figurkach oraz gadżetach, pozwalające lepiej poznać produkt i wspomóc decyzję zakupową. Będziemy też podrzucać Hasbro „content”, aby urozmaicić strefę :).

Drugim elementem Strefy Fana są przedmioty do kupienia na platformie al.to. Jest to sprawdzone, uczciwie i zdecydowanie godne polecenia miejsce do zakupu figurek Marvel Legends, Star Wars Black Series, Transformers, G.I. Joe Classified czy Ghostbusters. Wszystko podzielone na segmenty, a produkty zakupicie klikając w ten link na al.to.

strefa fanow hasbro al.to

Strona jest przemyślana, podzielona na trzy główne segmenty: Marvel, Star Wars, Transformers. Inne mniej popularne marki jak G.I. Joe, Ghostbusters zajdziecie po „inne licencje”. Jak już anonsowałem wyżej, w ramach sekcji do kupienia są zarówno figurki jak i gadżety. Przykładowo z Marvel Legends kupimy zarówno 6″ bohaterów, jak i replikę hełmu War Machine czy Stormbreaker Thora z Infinity War. Figurki z popularnej serii Marvel Legends mają atrakcyjną cenę, bo tylko 99,99 PLN!

marvel legends strefa fana hasbro al.to

Co w przyszłości?

Na razie ilość produktów nie jest powalająca, ale to dopiero początek. Jakiś czas temu odbyliśmy krótkie spotkanie z Hasbro na temat ich oferty. W ramach bonusu dostaliśmy mały pokaz, co wyjdzie w tym roku. Gros z tego ma szansę być dostępna w Polsce. Dotyczy to w dużej części figurek i gadżetów z Marvela, Star Wars i Transformers. Są to trzy główne marki, o które Hasbro chce się zatroszczyć w Polsce. Sporo rzeczy pokazanych nam nigdy nie było jeszcze zapowiedzianych – stąd nie możemy zdradzić szczegółów. Na pewno zadowoleni będą fani Marvela, bowiem to nie koniec figurek MCU. I nawet nie chodzi o serie śmigające już po necie, oparte o filmy Shang Chi czy The Eternals. Wpadnie trochę nowości z zakończonej już Infinity Saga (mowa tutaj o postaciach z filmów od Iron Mana z 2008 roku do Spider-Man Far From Home). Polecam trzymać nieco kasy na zapas, by nie stracić okazji do zakupu.

Hasbro ma bardzo poważne plany jeśli chodzi o zaspokojenie potrzeb fandomu (a zarazem swoich klientów) w Polsce. Oczywiście poza nimi jako producentem / dystrybutorem działają też w części niezależnie nasze lokalne sklepy, również oferujące figurki i gadżety. Stąd, jeśli ktoś nie znajdzie czegoś na Strefie Fana, może uderzyć choćby na Dystrykt, by sprawdzić ich ofertę Marvel Legends, Black Series czy Transformers.

Trzymamy rękę na pulsie i dołożymy starań, by Strefa Fanów obfitowała w nowości :).

Reklama

Reklama