Gdzie i jak kupować figurki, część 1

Reklama

Reklama
Gdzie i jak kupować figurki, część 1

Ludzie uwielbiają pytać mnie o to, gdzie kupuję figurki. Serio, większość komentarzy pod moimi recenzjami sprowadza się właśnie do tego. Z zasady na te pytania nie odpowiadam, ale uznałem, że nareszcie przyszedł czas przerwać milczenie. Ba, nawet więcej. Opowiedzieć Wam dokładnie o stronach, grupach, zakątkach światowego internetu i o tym, jak z nich odpowiednio korzystać.

Gdzie i jak kupować figurki, część 1

Gdzie i jak kupować figurki, część 1

Po pierwsze i najważniejsze, dostaniecie masę namiarów na konkretne strony, gdzie sprzedaje się figurki. Po drugie, opowiadam jak najlepiej z nich korzystać oraz jak znaleźć to, czego akurat szukacie, bo trzeba być świadomym, że nie wszystkie zabawki znajdzie się w jednym i tym samym miejscu. Posłuchajcie.

Kanał Shinigami Customs

Mam nadzieję, że się podobało i że czegoś się dowiedzieliście nowego. Przyznaję, że jest to kompilacja rad raczej dla nowszych poszukiwaczy figurek niż starych wyjadaczy, ale mam nadzieję że i ci drudzy znaleźli tu coś dla siebie. Jeżeli nie, to niech choć dadzą się przekonać do zbliżających się kolejnych części, w których mam zamiar w jeszcze większym szczególe opowiedzieć o niektórych ze sklepów, powiedzieć jak unikać (bądź wręcz wyszukiwać) podróbek oraz kto wie, co jeszcze.

Gdy ktoś nabrał już ochoty na zakup, polecam również zapoznać się z materiałami dostępnymi na stronie, a dotyczącymi choćby zakupów na eBayu, w przypadku chęci zakupów zza oceanu całkiem taniej wysyłki z USA, a także, co chyba równie ważne – kiedy się płaci VAT i cło kupując coś spoza UE.

Na pewno bardzo chętnie usłyszę od Was, czego chcielibyście się dowiedzieć z następnych części.

Pomyślcie też o zasubskrybowaniu mojego kanału i podrzuceniu kilku kciuków w górę.

Pamiętajcie również, że warto się dzielić, także przekażcie link do filmu znajomym i rodzinie. Część trzecia niebawem.

A może chcecie czegoś więcej ode mnie tu, na Maniakach? Mamy moje recenzje dwóch japońskich Deadpooli oraz mój custom Wade’a wzorowany na rysunkach Reilly’ego Browna w Cable & Deadpool.

Reklama

Reklama