G-Reco XII: VGMM-Git01 Kabakali recenzja WielkieRoboty

VGMM-Git01 Kabakali

Frakcja: Capital Army
Pilot: Mask
Kabakali jest jednym z MSów wyprodukowanych przez G-IT Laboratory i jest on rozwinięciem modelu Re G-IT. Główną bronią Kabakali są pierścienie generujące ostrza cząsteczkowe, a także Beam Shotgun i standardowy Beam Saber. Kabakali w ramach sojuszu Capital Army i G-IT Laboratory został przekazany Maskowi, który korzystał z niego aż do zakończenia konfliktu.
Reklama

Reklama
Zawartość pudełka

Reklama
„Znów mamy kable jak w Gastimie, oby tu też były tak stabilne”
 

Głowa

Pod względem designu głowa to najfajniejszy element, jest ciekawa,a naklejki (których 100% używamy właśnie na głowie) w żaden sposób nie psują całego wizerunku.

Korpus

Korpus jest ok. Taki klasyk do którego przyzwyczaiła nas ta linia. Bardzo fajny prosty projekt plus części z kremowego plastiku przypominający ten przeźroczysty, który trzeba było spanelować.
Reklama

Reklama
Ręce

 Z kroczem taka sama sytuacja jak w przypadku korpusu, czyli nic nowego, a jednocześnie nic złego. Generalnie trochę panelowania i nawet element jest nieźle barwnie zróżnicowany.
Ręce
Tutaj było najwięcej roboty, głównie z powodu liczby elementów. Bardzo fajnie przestawiają się naramienniki, ponownie doposażone tymi fajnymi elementami z kremowego plastiku. Miłym dodatkiem są przerwy w czerwonych elementach wewnętrznych skrzydeł, dzięki czemu nie jest tak jednorodny kolorystycznie. Niestety wciąż dostajemy jedynie trzy manipulatory, rozwarte dłonie i jedną dla broni… szkoda.

Nogi

Nogi były już dużo prostsze w konstrukcji, klasyczna budowa, bez jakieś masy elementów, nawet można powiedzieć, że było ch trochę mniej niż zwykle. Na kolana dostaliśmy zaślepki, na dodatkowe płyty pancerza.

Tuż przed złożeniem

I po złożeniu Jednak to jeszcze nie koniec, teraz czas na wyposażenie:

 Uzbrojenie

Beam Shotgun
Standardowa broń Kabakali i o ile jako ostatni MS głównego rywala Bellri, jest mało wyrazisty, to design tej broni jest genialny, a wymienny magazynek to wisienka na torcie , do tego manipulatory bardzo dobrze z nim współpracują.

Beam Ring 

Główna broń Kabakali, to dwa pierścienie z ostrzami energetycznymi, łączne z dłońmi MSa za pomocą kabla, problemem tutaj jest fakt, że kable niespecjalnie chcą siedzieć gdzie powinny i często mi przy pozowaniu wypadały. Miłym dodatkiem są futerały na pierścienie, które znajdują się na plecach Kabakali.
Płyty pancerza na nogi
Prosty dodatek, dzięki któremu Kabakali wygląda jak policjant ze SWAT.
Kilka zdjęć gotowego modelu

 Jako, że żołd w Capital Army, jest dość  mizerny Mask dorabia jako członek SWAT i swoją strzelbą otwiera drzwi w kryjówkach handlarzy narkotyków.
 At the bottom of Byston Well
Reklama

Reklama