Forumowe granie

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Kolejny
Nostradamus
Posty: 105
Rejestracja: sob kwie 15, 2017 9:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Forumowe granie

Post autor: Kolejny » sob cze 24, 2017 11:51 am

Temat opierający się na tych samych założeniach, co ten ze starego forum. Można tu umawiać się na wspólne gry z osobami z forum, nie tylko tymi związanymi z Transformers. Zakładam go pod wpływem wczorajszego postu opublikowanego na grupie Transformers Polska, treść możecie zobaczyć sami.
https://www.facebook.com/groups/transfo ... 302945477/
Zachęcam więc gorąco każdego kto grę FoC na Steam posiada do zgłoszenia się. ;) A jeśli ktoś wahał się wcześniej czy kupić, to bodajże do 5 lipca gra kosztuje tylko 10 euro - naprawdę dobra cena. Termin rozgrywki jeszcze do ugadania, samemu tego nie organizuję, ale o ewentualnych postanowieniach postaram się tu poinformować. Jeśli byłoby więcej chętnych, to sądzę, że dobrym pomysłem byłoby założenie przez Admina/Moderatora grupy na Steam.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198050523354/
Tu podsyłam podobnie jak na facebooku link do mojego profilu steam, jakby ktoś chciał mieć kontakt. Oprócz FoCa pograłbym bardzo chętnie w CS:GO. W Lola pograłem bardzo mało na początku roku i być może wrócę do gry w wakacje, ale to nic pewnego. Więcej gier multiplayer teraz mi nie przychodzi do głowy, może BF4 albo stary dobry WfC. :D
Obrazek

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości