Klejpull opycha roboty

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Klejpull
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:57 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Klejpull opycha roboty

Post autor: Klejpull » pt mar 10, 2017 7:53 pm

Mam na zbyciu kilka figurek, o których niemal zapomniałem że mam, póki co wystawiam kilka moich customów z Prime. Są to mocno zmodyfikowane Hasbrowskie figurki- zazwyczaj odcięcie kibble, poprawianie proporcji, artykulacji, szpachlowanie wszelkich zbędnych wydrążeń i malowanie. Jedynym wyjątkiem jest Starscream, który się transformuje :) Dostał nowe rakietki mocowane na przedramionach i pod skrzydłami, lepsze, wierne oryginałowi kolory (3 odcienie srebra, w tym jedna o błękitnym odcieniu), i wypełnienie wszystkich wstrętnych dziur.
Ceny- Shockwave, Op i Megatron po stówce, Starscream 200zł :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości