Moja Zbrojownia- Kolekcja Ryby

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Ryba
Supreme Meme Warrior
Posty: 41
Rejestracja: czw mar 02, 2017 7:29 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Moja Zbrojownia- Kolekcja Ryby

Post autor: Ryba » ndz maja 28, 2017 8:50 pm

Szczęść Boże!
Ruch na forum marny, a że ostatnio miałem trochę czasu i doczłowieczyłem wreszcie pokój, to wrzucam filmik ze swoimi zbiorami- nie tylko TF, bo również GoW, Iron Man (skąd zresztą nazwa tematu) i nieśmiertelne Power Rangers. Z racji na moje upośledzenie technologiczne i pozostawiającą wiele do życzenia jakość filmiku dojdzie tu pewnie też jakaś galeria, ale póki co- endżoj. :)

https://www.youtube.com/watch?v=KfqP2iddDTE
Obrazek

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Moja Zbrojownia- Kolekcja Ryby

Post autor: Gladky » pn maja 29, 2017 9:34 am

Ładnie Ci się tego nazbierało:) No i stojak ze zbroją wygląda naprawdę po mistrzowsku. Jakieś dalsze plany kolekcjonerskie?
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Awatar użytkownika
Lemo
Posty: 103
Rejestracja: śr mar 01, 2017 10:17 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Moja Zbrojownia- Kolekcja Ryby

Post autor: Lemo » pn maja 29, 2017 10:24 am

Ładne akwarele na ścianie, kto jest autorem? :D

Pokój jest świetny, na żywo wygląda jeszcze lepiej. Myślę, że niejeden chłopak marzy o takiej jaskini.
Gratulacje!

Awatar użytkownika
Ryba
Supreme Meme Warrior
Posty: 41
Rejestracja: czw mar 02, 2017 7:29 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Moja Zbrojownia- Kolekcja Ryby

Post autor: Ryba » pn maja 29, 2017 11:57 am

Gladky pisze:
pn maja 29, 2017 9:34 am
Ładnie Ci się tego nazbierało:) No i stojak ze zbroją wygląda naprawdę po mistrzowsku. Jakieś dalsze plany kolekcjonerskie?


Dzięki! 8-) Plan jest prosty. Nie móc się swobodnie obrócić między szafkami w przeciągu maksymalnie dwóch lat. :P A mówiąc poważniej to chciałbym w tym czasie przebić magiczną barierę 1000 figurek, broń Boże nie tylko TFów. Obecnie jest tych pamprów ok 800.
Lemo pisze:
pn maja 29, 2017 10:24 am
Ładne akwarele na ścianie, kto jest autorem? :D
Nie wiem czy mogę go tu przytoczyć, ale był dobrym akwarelistą. Widziałem jego akwarele, naprawdę dobre akwarele!
Lemo pisze:
pn maja 29, 2017 10:24 am
Pokój jest świetny, na żywo wygląda jeszcze lepiej. Myślę, że niejeden chłopak marzy o takiej jaskini.
Gratulacje!
Bóg Zapłać! :)
Obrazek

Filip_0524
Posty: 8
Rejestracja: śr mar 01, 2017 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Moja Zbrojownia- Kolekcja Ryby

Post autor: Filip_0524 » pn maja 29, 2017 8:53 pm

Nooo! Genialna kolekcja. Szczególnie imponuje ilość Grimlocków, Optimusów i Iron Manów. Duże wrażenie robią też giwery z GoW oraz zbroja IM. Zbroję robiłeś sam? Jeśli tak to szacun. Godna uwagi jest jeszcze oczywiście naklejka na komputerze z hulajnogą :) Pozdro :)

Awatar użytkownika
Ryba
Supreme Meme Warrior
Posty: 41
Rejestracja: czw mar 02, 2017 7:29 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Moja Zbrojownia- Kolekcja Ryby

Post autor: Ryba » pn maja 29, 2017 10:09 pm

Filip_0524 pisze:
pn maja 29, 2017 8:53 pm
Zbroję robiłeś sam? Jeśli tak to szacun.
Tak, choć ta konstrukcja ma już łaadnych kilka lat i jest mocno przestarzała, to na przerośniętą figurkę nadaje się idealnie. :D
Filip_0524 pisze:
pn maja 29, 2017 8:53 pm
Godna uwagi jest jeszcze oczywiście naklejka na komputerze z hulajnogą :)

Cóż mogę powiedzieć.. Miny ludzi kiedy przejeżdżam przez miasto na faktycznej hulajnodze terenowej, obklejonej tą piękną grafiką ze wszystkich stron, są conajmniej ciekawe. :)
Filip_0524 pisze:
pn maja 29, 2017 8:53 pm
Genialna kolekcja. Szczególnie imponuje ilość Grimlocków, Optimusów i Iron Manów.

Dzięki! ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
phdwd
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Moja Zbrojownia- Kolekcja Ryby

Post autor: phdwd » wt maja 30, 2017 6:33 pm

Ciekawa kolekcja ale jednak dla mnie jest tu za bardzo naćkane. Preferuję gdy panuje ład i porządek a nie takie tłumy niczym barbarzyńskie hordy stojące bez ładu i składu... Poza tym mogłeś dać lepszą muzykę :v
Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja.

Awatar użytkownika
Ryba
Supreme Meme Warrior
Posty: 41
Rejestracja: czw mar 02, 2017 7:29 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Moja Zbrojownia- Kolekcja Ryby

Post autor: Ryba » wt maja 30, 2017 7:43 pm

phdwd pisze:
wt maja 30, 2017 6:33 pm
jednak dla mnie jest tu za bardzo naćkane. Preferuję gdy panuje ład i porządek a nie takie tłumy niczym barbarzyńskie hordy stojące bez ładu i składu...
...niczym w centrum Berlina pod rządami Merkel! A mówiąc poważnie, to jak widzisz nie mam wiele więcej miejsca na rozmieszczenie tego wszystkiego. Podejrzewam, że gdybym wyburzył kanapę wyglądałoby to znacznie lepiej.. Póki co wolę jednak uniknąć spania pod szynszylówką. :)
phdwd pisze:
wt maja 30, 2017 6:33 pm
Poza tym mogłeś dać lepszą muzykę :v
Biedniejsza od listy muzyki za użycie której bez odpowiednich zezwoleń YT Cię nie zestrzeli, jest chyba tylko lista szmatogłowych, którzy Cię nie zastrzelą. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
phdwd
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Moja Zbrojownia- Kolekcja Ryby

Post autor: phdwd » śr maja 31, 2017 8:30 pm

Widzisz drogi Rybo, ja mając nawet sporo miejsca i niewiele tfów czasami rezygnuję z wystawienia czegoś na rzecz czegoś innego...
Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość