Masterpółka Gladky'ego

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Masterpółka Gladky'ego

Post autor: Gladky » wt maja 16, 2017 9:25 am

Dzięki! Na tę chwilę licząc wszystkie pierdółki takie jak minicony czy robot heroes w mojej kolekcji będzie jakieś 380 figurek. Czy ja wiem czy mam sporo powtarzających się modeli? Trzy sztuki ultra Primala, z czego jedna jest customem, a jedna pewnie też nim będzie w przyszłości, Drugi Animated Starscream to kolejny krok w moim planie zdobycia wszystkich seekerów, więc czeka go malowanie. Dwa Rodimusy (drugi trafił się w fajnej cenie więc skusiłem się też pod kątem przyszłego customa), Oil Slick, na którego mam tez bardzo fajny pomysł i kilka legends BBB. Tak więc nie powiedziałbym, że sporo:) Może z 10 sztuk - jakieś 2% z tego co mam. A większość z nich mam właśnie pod kątem customowych projektów, na które jeszcze nie było czasu.

Pozbyłem się większości moich klasyków kiedy przerzuciłem się na MP bo do szedłem do wniosku, że ciągnięcie obu tych linii średnio ma sens, zwłaszcza gdy powoli i sukcesywnie ujednolicam klucz mojej kolekcji. Później już nie zbierałem klasycznych wcieleń G1.

Quakeblast stoi za szybą w poziomej witrynie obok G2 Sideswipe'a i Apollyona. Musiał Ci uciec. A ten inny Shock i inna Arcee to właśnie moje customy, które już kiedyś pokazywałem :)
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Masterpółka Gladky'ego

Post autor: Zedicus » wt maja 16, 2017 9:52 am

Gladky pisze:
wt maja 16, 2017 9:25 am
Tak więc nie powiedziałbym, że sporo:)
Ja Ci tam nic nie wypominam :P Tak właśnie myślałem że pod customy.
Gladky pisze:
wt maja 16, 2017 9:25 am
Quakeblast stoi za szybą w poziomej witrynie obok G2 Sideswipe'a i Apollyona.
Rzeczywiście jest :)
Gladky pisze:
wt maja 16, 2017 9:25 am
A ten inny Shock i inna Arcee to właśnie moje customy, które już kiedyś pokazywałem
Arcee pamiętam, Shocka jakoś nie. Pokaż jeszcze raz :) No i czy Shock się transformuje?

A tak swoją drogą to pokazałeś tylko TFy, a przecież masz jeszcze co najmniej żółwie :)

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Masterpółka Gladky'ego

Post autor: Gladky » wt maja 16, 2017 10:03 am

Jak się dłubie tyle co ja, to zawsze trafi się jakiś dubel:) Mam jeszcze Snarla z Animated, ale nie wymyśliłem jak na razie co chcę z nim zrobić, więc czeka na lepsze czasy:)

Tu masz link do galerii mojego custom Shockwave'a:

http://maniacyfigurek.pl/galeria-custom ... shockwave/

i przy okazji linki do dzienników budowy:
http://maniacyfigurek.pl/?s=Dziennik+budowy+Shockwave

Tak jak mówisz, mam w kolekcji jeszcze trochę innych rzeczy (żółwie, nieco Marvela i DC), ale to już trochę mniej imponujące zbiory. Zostawię je na następną okazję:)
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Awatar użytkownika
Lemo
Posty: 103
Rejestracja: śr mar 01, 2017 10:17 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Masterpółka Gladky'ego

Post autor: Lemo » wt maja 16, 2017 7:33 pm

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale masz chyba najbardziej wszechstronną kolekcję jeśli chodzi o Transformery w fandomie. MP, 3P, Animki, BW, Prime, Movie i wszystko w bardzo silnej reprezentacji.

Przede wszystkim gratuluję Małżonki, która pozwoliła Ci zaadoptować cały pokój w znakomitą bawialnię. Bardzo zazdroszczę, ja ze swoją wynegocjowałem jedynie mały kącik, ale będę walczył dalej.

Największe wrażenie robi z pewnością konstrukcja z detolfów.

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Masterpółka Gladky'ego

Post autor: Gladky » wt maja 16, 2017 9:58 pm

Dzięki! Wydaje mi się, że faktycznie mam jedną z najbardziej różnorodnych kolekcji w naszym fandomie, ale wciąż staram się, żeby nie były to randomowe figurki, a raczej logiczna całość.

Ożeniłem się ze świętą kobietą i każdego dnia jestem pod wrażeniem, że do tej pory nie wyrzuciła mnie i moich zabawek pod most. Ale nie będę tego mówił głośno, żeby nie sprawdzać mojego szczęścia:P
Myślę, że jak nieco ponegocjujesz to jeszcze znajdzie się u Ciebie miejsce na jakiegoś dodatkowego Detolfa :) U mnie jest już na styk i nie widzę gdzie mógłby pojawić się kolejny, więc teraz będę musiał dopiero kombinować :)
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość