W mojej magicznej kuchni - warsztat Lemo

Awatar użytkownika
Tenkarlos
Bezrangowiec
Posty: 64
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:14 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: W mojej magicznej kuchni

Post autor: Tenkarlos » czw mar 02, 2017 10:19 pm

Lemo pisze:
czw mar 02, 2017 9:21 pm

Dziękuję, kupuj swoją sztukę. ;)
Najpierw Sovereign jak już odkuję się po ostatnich zakupach ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: W mojej magicznej kuchni - warsztat Lemo

Post autor: Gladky » czw mar 02, 2017 10:55 pm

Piękna robota i świetne otwarcie działu :) Eligos to bardzo fajna figurka, tylko brakuje jej odrobiny miłości na dopieszczenie detali. Sporo się nad nim narobiłeś, ale myślę że efekt końcowy zdecydowanie wynagradza włożony wysiłek. Kiedy w końcu dorwę swojego Eligosa to na pewno zaoferuję mu podobny zabieg. Może skuszę się na nieco inne kolory, dla odróżnienia:)

Wygląda na to, że trzeba znów odświeżyć "The Movie", żeby sobie przypomnieć jak wyglądał ten kokpit i złapać nieco inspiracji :)

Tenkarlos - Co jak co, ale Sovereigna nie możesz nie mieć w swojej kolekcji :). Jeszcze nam podziękujesz za to, że Cię przekonujemy!
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Awatar użytkownika
Lemo
Posty: 103
Rejestracja: śr mar 01, 2017 10:17 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: W mojej magicznej kuchni - warsztat Lemo

Post autor: Lemo » pt mar 03, 2017 7:42 am

Gladky pisze:
czw mar 02, 2017 10:55 pm
Wygląda na to, że trzeba znów odświeżyć "The Movie", żeby sobie przypomnieć jak wyglądał ten kokpit i złapać nieco inspiracji :)
To jest jedyna fotka kokpitu nie przykrytego szybą:
Spoiler:
Obrazek
A tu kokpit za szybą:
Spoiler:
Obrazek

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość