Co ostatnio oglądaliśmy i co mamy zamiar obejrzeć

Awatar użytkownika
Batorax
Decepticony
Posty: 39
Rejestracja: czw cze 22, 2017 2:39 pm
Lokalizacja: Lublin
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Co ostatnio oglądaliśmy i co mamy zamiar obejrzeć

Post autor: Batorax » wt maja 15, 2018 9:01 pm

Reservoir Dogs (1992) - reżyserski debiut Quentina Tarantino, jednego z moich ulubionych twórców kina. Mimo ponad dwudziestu pięciu lat film dobrze ogląda się również dzisiaj, a to dzięki dwóm prostym faktom. Po pierwsze, Tarantino poświęcił film fabule i grze aktorskiej, to one są jego największą siłą napędową i przyczyną bardzo ciepłego przyjęcia. Na wyróżnienie zasługują tu przede wszystkim Harvey Keitel, Tim Roth, Michael Madsen oraz Chris Penn. Po drugie, film LANGUAGE! -Cap niesamowity klimat i niespodziewany przebieg akcji - kto przewidział zakończenie? Dołóżmy do tego brak użycia efektów specjalnych, które dzisiaj mogłyby być już mocno nieświeże, a dowiemy się, dlaczego Reservoir Dogs zestarzały się tak dobrze i nadal można obejrzeć je z wielką przyjemnością. Absolutny klasyk.

E: Po drugie, film LANGUAGE! -Cap niesamowity... - tak powinno zacząć się to zdanie, zamiast jakiegoś "LANGUAGE!". Nie mam pojęcia, co to jest, nie ma tego w podglądzie posta. :D

E2: Znowu. Przy drugim fakcie pisałem o tym, co LANGUAGE! -Cap film i przed przebiegiem akcji wymieniłem jeszcze klimat. :lol:

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość