RiD'15

Awatar użytkownika
phdwd
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

RiD'15

Post autor: phdwd » pt maja 05, 2017 12:00 pm

Panie i Panowie! Oto miejsce do gadania o wszystkich głupotkach nowego RiDa! Tylko proszę nie pisać o tym jaki to pierwszy sezon był głupi bo policjanci i złodzieje - robi się to po prostu nudne :/
Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja.

Awatar użytkownika
phdwd
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RiD'15

Post autor: phdwd » pt maja 05, 2017 12:13 pm

Po obejrzeniu dwóch pierwszych odcinków nowego sezonu... Czemu oni od razu nie rozwalili tych rakiet na skałach?! Czemu nawet w kreskówce transformery muszą mieć jakieś gówno na podwoziu?! Czemu maluch pomógł Bee?! Skąd nagle w Bee pojawiły się części umożliwiające latanie?! Czemu Motormaster ma tak głupią motywację?! Jak Sound nauczył się otwierać portal do strefy negatywnej?! Czemu Sound mówi?!
I tak troszkę z innej beczki, czemu strefy negatywnej nie używa się do szpiegowania?!
Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja.

Awatar użytkownika
Generalek
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 02, 2017 9:46 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RiD'15

Post autor: Generalek » pt maja 05, 2017 9:19 pm

phdwd pisze:
pt maja 05, 2017 12:13 pm
I tak troszkę z innej beczki, czemu strefy negatywnej nie używa się do szpiegowania?!
Serialu nie oglądam, więc na resztę pytań Ci nie odpowiem, ale z tego, co pamiętam, strefa negatywna/Shadowzone było w Prime czymś kompletnie nieznanym TFom, odkrytym w zasadzie przypadkiem przez dzieciaki. Nie było potrzeby ani czasu tego badać - Boty nie miały dostępu do kilku Ground Bridge'ów naraz i w zasadzie nawet w Shadowzonie nic nie szpiegować nie mogły (bo okręt Conów ukrywał lokalizację). Nikogo już później ona nie obchodziła i dopiero dzieciaki sobie o niej przypomniały, jak Soundwave wywalał każdego napotkanego Bota przez portal w inne miejsce na statku.

Awatar użytkownika
phdwd
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RiD'15

Post autor: phdwd » pt maja 05, 2017 10:12 pm

Mimo to, czy nie można by używać tego do szpiegowania np bazy conów w RiDzie! to mogłoby odwrócić losy wojny!
Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja.

Awatar użytkownika
Demo2nd
Decepticony
Posty: 128
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:52 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RiD'15

Post autor: Demo2nd » pn maja 08, 2017 8:32 pm

Odcinek "Bee Cool" i... kurna co tu się odwaliło. Chodzi mi konkretnie o końcówkę:
Spoiler:
Bee trzyma dwójkę nieprzytomnych Stunticonów, podłoże pod nim się zawala i Bee spada na niższe piętro parkingu razem z tymi Stunticonami oraz Driftem i Sideswipe'em. Dosłownie po 3-5 sekundach Fixit informuje ich że wykrył te same Stunticony na granicy miasta. Serio, kiedy oni mu uciekli? Ja rozumiem że oni są szybcy, ale to jest po prostu niemożliwe. Nawet jak na serial dla dzieci to było naprawdę przegięte.

Awatar użytkownika
phdwd
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RiD'15

Post autor: phdwd » wt maja 09, 2017 3:56 pm

"skrót myślowy" :v Osobiście jeszcze tam nie dotarłem gdyż oglądam polską wersję językową ale już się boję tej głupoty...
Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja.

Awatar użytkownika
Kolejny
Nostradamus
Posty: 105
Rejestracja: sob kwie 15, 2017 9:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RiD'15

Post autor: Kolejny » wt maja 09, 2017 4:05 pm

Widzę, że parę osób z forum serial ogląda, powiedzcie więc proszę, czy warto? :D Prime wspominam dobrze, RiDa ze względu na styl graficzny i zbyt dużą nawet jak na TFy dziecinność odrzuciłem na wstępie. Jednak zwiastun 3 sezonu trochę mnie zaciekawił, wraca Soundwave, combinery... Fajerwerk nie oczekuję, chciałbym tylko wiedzieć, czy jest chociaż trochę w późniejszych odcinkach poważniejszych i mroczniejszych momentów, czy cały czas jest wszystko robione na jedno kopyto i pod koniec odcinka Autoboty wychodzą z opałów obronną ręką. Wtedy może w wolnej chwili obejrzę.

Tak na marginesie, jak pomyślałem to parę lat do tyłu leciało Prime, wychodziło Fall of Cybertron, dużo fajnych rzeczy... A teraz poziom dalej trzymają tylko komiksy, natomiast wszystkie gry, seriale są co najwyżej mierne. Szkoda, może się sytuacja za parę lat znowu zmieni. Nadzieja w tym, że Last Knight zaskoczy, w końcu filmy są słabe jeszcze dłużej niż media wymienione wyżej, więc może nadszedł czas przełamania. :? Sorka za mały off-topic.
Obrazek

Awatar użytkownika
phdwd
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RiD'15

Post autor: phdwd » wt maja 09, 2017 6:30 pm

Jako osoba bardzo ale to bardzo niewybredna polecam RiDa. Głupotki są ale jako zabijacz czasu jest to całkiem niezłe- w przeciwności do filmów n YT ma jakiś tam bohaterów, których losy nawet przyjemnie się śledzi. Na pewno na moje zdanie wpływa szata graficzna, którą wręcz ubóstwiam! Jeżeli chcesz jednak obejrzeć coś naprawdę wciągającego z uniwersum tf to wróć do Prime. Fajerwerków nie ma, zero zaskakujących czy szczególnie interesujących zwrotów akcji. W pierwszych sezonach mieliśmy postacie, które dałoby się opisać jedną cechą ale teraz to już trochę zanikło (a przynajmniej takie mam wrażenia, może być to spowodowane dużymi odstępami między kolejnymi sezonami). Jeżeli chcesz mroku to idź do Lovecrafta, w nowym RiDzie tego nie spotkasz. Odnośnie Sounda
Spoiler:
sound stał się/stanie się mówiącą beczką
co osobiście mnie uwiera.
Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja.

Awatar użytkownika
Kolejny
Nostradamus
Posty: 105
Rejestracja: sob kwie 15, 2017 9:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RiD'15

Post autor: Kolejny » śr maja 10, 2017 10:32 pm

Więc jest tak jak myślałem niestety. :/ Dzięki niemniej za odpowiedź. :) Mnie samemu nawet styl graficzny za bardzo nie podchodzi, więc spasuję na razie. Może kiedyś z nudów w wakacje, gdy już przerobię wszystkie inne lepsze seriale i nie będę miał co robić to obejrzę.
Obrazek

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RiD'15

Post autor: Armada Starsky » wt maja 16, 2017 6:17 pm

a teraz hejt na RiD: TFy po przybyciu w trzecim odcinku sezonu numer 3 na Arktykę (?) zauważają, że jest nieco cieplej niż poprzednio. Strongarm mówi, że to może przez globalne ocieplenie.



Nagradzam scenarzystę facepalmem.
"Yeeees!"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość