The Last Knight

Awatar użytkownika
Clovercon
Decepticony
Posty: 268
Rejestracja: śr mar 01, 2017 10:31 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

The Last Knight

Post autor: Clovercon » ndz mar 12, 2017 11:00 am

Czas utworzyć temat dotyczący piątej części filmu :)
Został dziś ukazany jej trzeci zwiastun i trwający jedną minutę fragment.
https://www.seibertron.com/transformers ... ene/37532/
https://youtu.be/qOR-Av4qG1A

Awatar użytkownika
Generalek
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 02, 2017 9:46 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight

Post autor: Generalek » pn mar 13, 2017 8:30 pm

Fabuła Bayformersów z roku na rok udowodnia każdemu zdrowo myślącemu widzowi, któremu wydaje się, że pewnego pomysłu nie da się jeszcze bardziej rozciągnąć i podziurawić, że jednak się da. Przypomina mi to trochę pierwsze opowiadania Zarathosa Prime'a ze starego forum - "o, dziura! Zakryjmy ją niedokładnie kawałkami z innych serii, na pewno nikt nie zauważy" (nie chcę tutaj go atakować czy wyśmiewać, chciałbym też wyraźnie zaznaczyć, że chodzi o pierwsze opowiadania, a nie wszystkie).
Nie chcę tu wychodzić na typowego marudę, ale skoro nawet ja zauważam, że to się przestaje kupy trzymać, to jest źle, bo mam raczej niskie wymogi wobec blockbusterów. Eh... To chyba będzie pierwsza część, na którą nie pójdę do kina... Wątpię, żebym w ogóle na TVNach czy innych stacjach oglądał. Zmęczenie materiału.

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight

Post autor: Armada Starsky » śr mar 15, 2017 10:54 pm

I tak dostaniemy schemat ten sam co w czterech poprzednich filmach:
- Boty walczą z Conami o super-power przedmiot i pojawia się con zainteresowany tym przedmiotem. Pojawia się tylko po to by go zabił OP pod koniec filmu, a artefakt zostaje przejęty przez Boty/zniszczony
- pierwsza połowa filmu to humor toaletowy i niestrawialny czynnik ludzki.
- w całym filmie max. 5 conów wypowiada 1+ kwestię
"Yeeees!"

Awatar użytkownika
Demo2nd
Decepticony
Posty: 128
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:52 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight

Post autor: Demo2nd » czw mar 16, 2017 10:31 pm

Mamy nowy trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=uKIXjRlQWG8

Wow, oni tam zaczęli chyba zwracać uwagę ciągłość fabularną (najpierw Arka na spocie z Super Bowl, teraz statek Lockdowna). Poza tym, dostaliśmy ujęcie z ekipą Deceptów i IMO wyglądają całkiem dobrze (ale znowu mamy jakiś render Shockwave'a). Z resztą sama twarz Megsa wypada lepiej niż na concept-art'cie sprzed paru miesięcy.

I pewnie za ta mnie spalą na stosie, ale uważam że postać Isabelle zapowiada się dobrze. Ba! Już przebiła Sama i jego znajomych czy Tessę i jej chłopaka (tak wiem, to nie mówi za wiele).

A no i moment z Crosshairsem mnie autentycznie rozbawił.

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight

Post autor: Armada Starsky » czw mar 16, 2017 11:19 pm

Dobra dobra. Strategia Bayverse:
1. mówimy fanom, że ich wreszcie słuchamy
2. Dajemy najlepsze sceny z filmu do trailerów
3. Prezentujemy na ekranie szajs
4. wracamy do punktu 1
"Yeeees!"

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: The Last Knight

Post autor: Gladky » sob kwie 01, 2017 8:46 am

Pierwsze recenzje filmu. Zapowiada się zaskakująco dobrze!

http://maniacyfigurek.pl/transformers-tlk-recenzje/
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight

Post autor: Armada Starsky » pn kwie 03, 2017 8:38 pm

Każdy film Baya zapowiadał się dobrze, bo zawsze dają najlepsze momenty (bo na pewno nie sceny) do trailerów. Tyle, że jeśli 5-10 minut to najlepsze momenty, a cały film to 3 godziny to dobre w całym filmie jest jego 1/18, 1/36 :/

Ehhhhh... Podobnie było z SW: TFA. Niby wszystko fajnie... ciekawe sceny w trailerach. Wszyscy się cieszą i wyczekują "pierwszego epizodu od dekady", a tu dostajemy kalkę z "Nowej Nadzieji"... (trochę zmieniono w chronologii wydarzeń, ale to nadal nie zmienia faktu, że to kalka)
"Yeeees!"

Awatar użytkownika
Kolejny
Nostradamus
Posty: 105
Rejestracja: sob kwie 15, 2017 9:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight

Post autor: Kolejny » ndz kwie 16, 2017 12:51 am

https://www.youtube.com/watch?v=sQm3djLYWB8

Na pewno każdy widział, ale myślę warto pogadać, bo ten zwiastun pokazał najwięcej ze wszystkich do tej pory. Mnie się o dziwo spodobał i obudził nadzieję, że to może nie być wcale takie złe. :D
Motyw Optimusa jako tego złego myślę pozwoli wyjść fabule poza ten schemat przytoczony wcześniej i generalnie ma szansę na bycie naprawdę interesującym motywem. Dawno złego Prime nie widzieliśmy, jeśli w ogóle... Normalnie scenarzyści stawiają bardziej na coś w stylu Nemesis Prime zamiast mind control. Smaczku dodaje fakt, że Prime nie staje się wcale słabszy, tylko kosi wszystkich równo. Jest moc! (Mega linia Cullena ze śmiercią świata)
Z przeprogramowanym Optimusem jako głównym nośnikiem fabuły i dodatkami jak Rycerze, Quintessoni i Decepticony (chociaż pewnie wszyscy oprócz ich lidera to mięso armatnie) możemy dostać mieszankę wybuchową. Znając Baya to będzie niewypał pozbawiony ładu i składu, ale jest szansa, że połączą to w jakiś sensowny sposób. I tak najbardziej mnie ciekawi Megatron, który po raz pierwszy od bodajże 1szej części zapowiada się na poważnego villaina. Design mi się podoba i mam nadzieję, że trochę docenią chociaż przywódcę Decepticonów, bo o innych conach nawet nie mówię, wiadomo jak to będzie. :( Ciekawe tylko, że w zwiastunie jest klip jak walczy z Optimusem. Tylko po co? :D Przecież zawsze chciał zniszczyć Ziemię. Mam nadzieję, że wymyślą coś więcej niż głupie: "Bo ja chcę ich samemu zniszczyć, a nie z tobą."
Pewnie się za bardzo podjarałem tym dobrym w moim opinii zwiastunem i jakimiś wczesnymi pozytywnymi recenzjami, a będzie jak zawsze, ale cieszę się hypem póki mogę. Jedyne co mi na pewno nie pasuje to ta dziewczynka, kompletnie niepotrzebna. Wahlberg jest ok, chociaż najlepiej by było jakby zostawili z czynnika ludzkiego tylko tych żołnierzy. Ale do takich głupotek jestem przyzwyczajony, jak cały film nie będzie wokół niej skupiony to jakoś to przeżyję.
Obrazek

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight

Post autor: Armada Starsky » pn cze 12, 2017 10:49 pm

Oby film był tak dobry jak jego trailery :D (w co szczerze wątpię)

Jak to pisał już kiedyś Gladky: jest za dużo konceptów na zbyt mało czasu. Z takim Unicronem zapewne zrobią, że dowali Opikowi, a potem: a) magicznie zniknie; b) okaże się sługą/mechem Quintessy; c) zostanie rozwalony. z resztą konceptów będzie podobnie.
Ostatnio zmieniony pn cze 19, 2017 12:37 pm przez Armada Starsky, łącznie zmieniany 1 raz.
"Yeeees!"

Awatar użytkownika
Generalek
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 02, 2017 9:46 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight

Post autor: Generalek » śr cze 14, 2017 8:13 pm

Armada Starsky pisze:
pn cze 12, 2017 10:49 pm
Mam pomysł! Napiszę scenariusz TLK oparty na spekulacjach!
Scenarzyści Baya Cię w tym wyprzedzili.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość