Czy Megatron jest wtórny?

Awatar użytkownika
Klejpull
Posty: 17
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:57 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Czy Megatron jest wtórny?

Post autor: Klejpull » pn mar 06, 2017 9:47 am

Starsky, jak kiedyś zaczniesz czytać komiksy zamiast pobieżnie sprawdzać o co w nich chodzi na TF Wiki, to zobaczysz że obecny IDW Megatron jest naprawdę fajnie budowany od dobrych kilku lat i jego wątek jest jednym z ciekawszych obecnie.

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Czy Megatron jest wtórny?

Post autor: Armada Starsky » pn mar 06, 2017 3:11 pm

Jak już mówiłem: zabiorę się za IDW. Jak już mówiłem (i o tym nawet świadczy bazwa tego subforum) mówiąc o wtórności Megatronów to chodziło mi wyłącznie o inkarnacje z filmów i seriali. Zapoznam się z IDW Megsem i mam nadzieję, że jest on tak dobry jak o nim piszecie.
"Yeeees!"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość