Czego się dowiedzieliśmy dzięki The Last Knight

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Demo2nd
Decepticony
Posty: 128
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:52 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Czego się dowiedzieliśmy dzięki The Last Knight

Post autor: Demo2nd » czw sie 17, 2017 4:57 pm

Nie chodzi tutaj o to czy film nam się spodobał, czy też nie. Chodzi tu raczej taką zabawę w stylu "50 prawd objawionych przez..." (tutaj link do 50 prawd objawionych przez pierwsze Bayformers), która swego czasu często pojawiała w serwisie film.org.pl.
Zasady są proste:
- max. 3 "prawdy" na post
- starajmy się o unikanie powtórzeń
- utrzymujemy to w formie wyliczanki, czyli np. ja dam prawdę 1, 2 i 3, to następny użytkownik daje w swoim poście kolejne prawdy oznaczone jak 4, 5 i 6 itp.
- no i oczywiście im śmieszniejsze prawdy tym lepiej! .

Ja zacznę:

1. Opitmus bardzo lubi powtarzać swoje imię.
2. Mohawk zabije kogoś... później
3. Żona Enrique sypia z Chadem

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Czego się dowiedzieliśmy dzięki The Last Knight

Post autor: Gladky » czw sie 17, 2017 6:23 pm

4. Decepticony są zbyt zajęte pozowaniem do plakatów, żeby decepticonić.
5. Roborycerze wybitnie łatwo zapominają urazy sprzed 5 sekund.
6. Hitler został zabity przez zegarek.

Podoba mi sie ta zabawa :D
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Awatar użytkownika
Kolejny
Nostradamus
Posty: 105
Rejestracja: sob kwie 15, 2017 9:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Czego się dowiedzieliśmy dzięki The Last Knight

Post autor: Kolejny » pt sie 18, 2017 2:42 pm

7. Merlin był alkoholikiem.
8. Optimus przysnął w kosmosie, zgubił ziarno i zamarzł.
9. Dinoboty są tak nieprzydatne, że nie opłaca ich się sprowadzać na najważniejszą bitwę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Demo2nd
Decepticony
Posty: 128
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:52 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Czego się dowiedzieliśmy dzięki The Last Knight

Post autor: Demo2nd » pt sie 18, 2017 3:04 pm

10. Decepticony z jakiegoś powodu rabują banki.
11. Gdy Optimus widzi kogoś żywego na Cybertronie, to pierwsze co robi to chce tego kogoś zabić.
12. Facet z rządu nie wierzy w to, że jakaś planeta się zbliża do Ziemi i określa to "nerdowskim gadaniem". Najwyraźniej rząd zapomniał, jak parę lat wcześniej Sentinel Prime sprowadził część Cybertronu do ziemskiej atmosfery.

Awatar użytkownika
Yohan Mix
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 20, 2017 12:17 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Czego się dowiedzieliśmy dzięki The Last Knight

Post autor: Yohan Mix » sob wrz 23, 2017 1:29 am

13. Trench wygląda jak Scrapmetal (ILM nie chciało się wtedy robić takiego modelu, a ten uważam za dobry)
14. Są Protoformy Conów
15. Na Megatronie jest jego podobizna z 1 filmu i przed z niby Decepto-Rycerzami
16. Wreck-Gar/Day trader ma "Całą" Głowę Starscreama z dotm który była rozwalona.
16. Wreck-Gar/Day Trader ma laskę Jetfire'a
17. Jakieś dwa tablety (czy coś podobnego, jakiś sprzęt elektroniczny) wydaje podobne dźwięki co Frenzy z TF1
18. Na złomowisku są 3-4 głowy Transformerów 1. Prawdopodobnie głowa Jolta 2. Prawdopodobnie głowa Jakiegoś nowego-starego Dreada 3. To prawdopodobnie Ironhide'a 4. Nie wiadomo, mi przypomina trochę Bonecrushera ale na pewno nie.
To tyle ode mnie tyle wyłapałem na filmie jako ciekawostki. Daj 2 minuty dla Arki na księżycu i prawdopodobnie bardziej rozwalonego Sun/Energon Harvestera [*]

Awatar użytkownika
Yohan Mix
Posty: 8
Rejestracja: czw lip 20, 2017 12:17 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Czego się dowiedzieliśmy dzięki The Last Knight

Post autor: Yohan Mix » ndz paź 15, 2017 7:14 pm

No teraz przeze mnie nikt nie napiszę tu w temacie :/

Awatar użytkownika
Sir Steel Jack
Posty: 23
Rejestracja: wt maja 16, 2017 7:46 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Czego się dowiedzieliśmy dzięki The Last Knight

Post autor: Sir Steel Jack » ndz paź 29, 2017 4:43 pm

19. Jak szykujesz się do ostatecznej bitwy zabierasz wielkiego trzygłowego robo-smoka, ale ostatecznie nic z nim nie robisz po za pozwoleniem mu polatać tak daleko od pola walki jak się da (nie no serio Dragonstorm zrobił coś ważnego w czasie bitwy, po za popchnięciem Infernicusa i lataniem bez celu?)
20. W czasie zmasowanego ostrzału ze strony brytyjskich sił zbrojnych twoim priorytetem jako lidera Deceptikonów nie jest zestrzelenie czołgu, czy ukrycie się przed ostrzałem, ale strzelenie obok staruszka, który akurat się napatoczył w okolicy.
21. Gdy próbujesz strzelić w przeciwnika nigdy nie celuj w przeciwnika. Strzelaj bez sensu w podłoże majestatycznie sunąc w stronę wroga.
Mój Deviantart, na który wrzucam coś raz na ruski rok

Awatar użytkownika
Demo2nd
Decepticony
Posty: 128
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:52 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Czego się dowiedzieliśmy dzięki The Last Knight

Post autor: Demo2nd » ndz paź 29, 2017 9:36 pm

22. Rycerze mają gdzieś że trójka ich pobratymców zginęła i bez żadnego problemu łączą się w kompletnego Dragonstorma.
23. Barricade albo jest najszybszym Decepticonem w historii, albo ogarnął technologię mostów kosmicznych, skoro zjawił się w Anglii przed Megatronem i Nitro Zeusem, którzy zmieniają się w odrzutowce.
24. Optimus Prime mimo że jako pierwszy poleciał na pole bitwy, jakimś cudem przybył tam jako ostatni.

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Czego się dowiedzieliśmy dzięki The Last Knight

Post autor: Armada Starsky » sob gru 23, 2017 12:05 am

25. Megatron zamiast wybrać kompetentnych podwładnych wybrał bandę wadliwych robotów, która dała się wytłuc w mgnieniu oka
26. nie ma zależności między ilością czasu ekranowego postaci, a wykonaniem jej figurki (berserker)
27. w średniowiecznej Europie, w Armii Króla Artura jest murzyn. (Skąd? Ja się pytam skąd się wziął)
"Yeeees!"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości