The Last Knight - newsy, dyskusja

Highbrow98
Autoboty
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:00 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

The Last Knight - newsy, dyskusja

Post autor: Highbrow98 » ndz mar 05, 2017 12:56 pm

[*]Parę nowych listingów; spośród nich wybija się Leader Dragonstorm (ten trzygłowy smok z trailera, który do tej pory miał ujawnionego jedynie super-mega-onestepa):
http://news.tfw2005.com/2017/03/05/tran ... red-334996
Szkoda tylko, że jeszcze nie ma fot. Pewnie będziemy musieli poczekać do SDCC. Jeśli będzie tak dobry jak Megatron, to będzie kupiony.

Highbrow98
Autoboty
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:00 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight - newsy, dyskusja

Post autor: Highbrow98 » śr mar 15, 2017 10:33 pm

Obrazek
Obrazek
Pokazana została nowa figurka - Infernocus. I wyjaśniła się plota o Combinerze z Dinobotów.
Wygląda na niewiarygodnie nudny kolorystycznie repaint Abominusa z nowym torsobotem, który niestety nie ma trybu alternatywnego. Ale tors sam w sobie wygląda ciekawe. Chciałbym zobaczyć lepsze zdjęcie minifigurki Quintessy.

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight - newsy, dyskusja

Post autor: Zedicus » czw mar 16, 2017 11:51 am

Nie ma to jak wydać drugi a w zasadzie 3 raz tego samego figsa :)
Choć trzeba przyznać że te maluchy są bardzo fajne.
Przy czym Abominus był raczej kiepskim gestaltem, miał tendencje do rozpadania się i problemy z artykulacją.
Ale to chyba właśnie tors był najsłabszym ogniwem. Tutaj tors jest zmieniony, więc może być nieźle. Już widać że proporcje są lepsze.
Ale jeśli Tors się nie transformuje to słabo.

Ciekawe CW się skończyło a widzę że pozostałe serie biorą się za Combinerów. Nie obraziłbym się na CW Abominusa, szczególnie że w TR wyszło sporo zwierzęcych Transformerów. Pytanie tylko czy dałoby się do nich dorobić łączniki z CW.

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight - newsy, dyskusja

Post autor: Armada Starsky » pt mar 17, 2017 3:25 pm

Zedicus pisze:
czw mar 16, 2017 11:51 am
Nie obraziłbym się na CW Abominusa, szczególnie że w TR wyszło sporo zwierzęcych Transformerów. Pytanie tylko czy dałoby się do nich dorobić łączniki z CW.
Łączniki? Pewnie tak, ale trzeba by trochę popracować. Poza tym trzeba by zrobić też rdzeń Gestalta.
Ostatnio zmieniony pt mar 17, 2017 7:03 pm przez Armada Starsky, łącznie zmieniany 1 raz.
"Yeeees!"

Highbrow98
Autoboty
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:00 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight - newsy, dyskusja

Post autor: Highbrow98 » pt mar 17, 2017 5:51 pm

Starsky - dobra rada. Nie cytuje się całych postów tuż nad Tobą.

Highbrow98
Autoboty
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:00 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight - newsy, dyskusja

Post autor: Highbrow98 » śr maja 24, 2017 7:48 pm

Spoiler:
Obrazek
Obrazek
Kilka słów o mojej pierwszej figurce z TLK - Grimie. Porównując go z wersją AoE (nie zrobiłem fotek, bo sprzedałem go dzień wcześniej) jestem całkiem zadowolony, pomimo dopłaconej kwoty.
Wygląda na to, że nowe Voye nieco nadrabiają budżetowo (wg. TFwiki amerykański MSRP jest taki sam), gdyż jest na nim całkiem sporo farby. Widać stosunkowo dużo mniejszych połaci farby, jak na przykład na łydkach (a może to kostki; nigdy nie ogarniałem tych gadzich elementów lokomocyjnych) dinka, kolanach, przednich łapkach czy stopach robota, a są też większe "bloby" - na plecach, czole czy pazurach zauropsyda. Może wydawać się nieco monochromatyczny (i w sumie takie filmowe Dinoboty powinny być), ale naliczyłem aż pięć kolorów plastiku i dwa farby (plus niebieskie i czerwone oczy).
QC jest okej. Stawy są dostatecznie sztywne, chociaż niektóre mogłyby być lepsze. Wielu nie ma niestety jak ich poprawić, gdyż są na pinach. Różnie wypadają tolerancje na pegach. Jedne siedzą porządnie, inne ledwo spełniają swoje zadanie (ale spełniają). Zadowolony jestem z faktu, że w przeciwieństwie do AoE, tutaj końcówki ogona a.k.a. stopy bezproblemowo i ciasno siedzą razem, choć niestety nie blokują się w pozycji robota jak w starym wydaniu.
Mimo wszystko figurka mi się podoba i podmianki nie żałuję ani trochę. Mam nadzieję, że będzie tylko z górki, choć recki Steelbane'a (a konkretnie QC stawów) nie napawają optymizmem. No, zobaczymy...

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight - newsy, dyskusja

Post autor: Zedicus » śr maja 24, 2017 9:20 pm

Grim prezentuje się bardzo ładnie, choć prawdę powiedziawszy nie specjalnie rozumiem wypuszczanie w głównej linii jeszcze raz dokładnie tej samej figurki.
Z tego co zauważyłem w sklepach to rzeczywiście figurki wydają się bardzo dobrze pomalowane. Taki Barricade jest np. przepiękny i pewnie prędzej czy później się na niego skuszę.

Awatar użytkownika
Lemo
Posty: 103
Rejestracja: śr mar 01, 2017 10:17 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: The Last Knight - newsy, dyskusja

Post autor: Lemo » czw maja 25, 2017 10:10 am

Do figurek filmowych nawet się przykładają.
Sam mam tego Grima w wersji AoE i muszę przyznać, że jest nieźle zrobiony.
Nie wiem czy podmiana była warta zachodu, ale najważniejsze, że jesteś zadowolony.
Gratuluję!

Highbrow98
Autoboty
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:00 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight - newsy, dyskusja

Post autor: Highbrow98 » śr cze 07, 2017 3:28 pm

http://m.miaopai.com/show/channel/ibiZL ... MuoCslMuue
Recka Leader Megsa, po chińsku, ale najważniejsze, że jest dobre wideo. Fig wygląda naprawdę porządnie, transformacja dobrze wykorzystuje masę i ładnie kompresuje plecaczek. Mam nadzieję, że na problem z dziobem da się coś poradzić. Jedynym poważniejszym zarzutem, jaki mam wobec niego, są te przeklęte boczne łokcie. Niby mamy obrót w bicu i nadgarstku, ale ta wielka dziura skutecznie niweczy zastosowanie tego triku.
Końcowy werdykt: mimo wszystko kupiony motzno :D.

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: The Last Knight - newsy, dyskusja

Post autor: Zedicus » czw cze 08, 2017 11:33 am

Ciekawe Hot Rod nie jest jednak tylko repaintem Lockdowna, a bardzo mocnym remoldem.
Obrazek
Więcej zdjęć tutaj

Alt mode jest przepiękny, robot mode to typowa filmówka a więc meh, ale jako że to Hot Rod to bym nie pogardził.
Niestety to exclusive więc może być problem z dostępnością... Ponoć mają się pokazać jeszcze figurki Hot Roda w innych klasach. Liczę że skoro to jedna z głównych postaci w filmie to dostanie, np. takiego Voyagera ogólnie dostępnego.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość