RECENZJA - Transformers The Last Knight Premier Edition Berserker

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

RECENZJA - Transformers The Last Knight Premier Edition Berserker

Post autor: Gladky » pn lip 24, 2017 10:11 am

Po krótkiej przerwie wracamy z kolejną filmową recenzją. Tym razem jej bohaterem jest Berserker z filmu Transformers Ostatni Rycerz. Jeśli jeszcze nie znacie tego modelu, zdecydowanie warto rzucić okiem bo to jedno z większych zaskoczeń w ramach linii.


Obrazek



https://www.youtube.com/watch?v=CX-XnuW ... uagz1bxz04
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers The Last Knight Premier Edition Berserker

Post autor: Zedicus » czw lip 27, 2017 8:50 pm

Obejrzałem, jak zwykle pierwsza klasa. Choć mam wrażenie że jesteś zbyt ulgowy dla tej figurki :)
Za to masz plusa za pozycję wyprostowaną, nie wpadłem na to.
I w sumie to daj zdjęcie z boku jak tego dokonałeś, bo mi nie do końca to wychodzi :)
I jak zobaczyłem Berserker'a na kanapie to przypomniało mi się że dawno nie było Grimlock Show :)

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: RECENZJA - Transformers The Last Knight Premier Edition Berserker

Post autor: Gladky » pt lip 28, 2017 9:52 am

Dzięki! Może rzeczywiście byłem trochę zbyt ulgowy ale z jakiegoś powodu ten figs sprawił mi dużo więcej frajdy niż powinien i zaraził entuzjazmem :) poza tym wciąż jestem w szoku, że przy ilości swojego czasu ekranowego berserker dostał w ogóle figurkę, a co dopiero nowy mould. Postawienie go prosto jest bardzo łatwe, wystarczy podnieść obcas a wtedy wszystko trzyma się super :)
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers The Last Knight Premier Edition Berserker

Post autor: Zedicus » pt lip 28, 2017 2:02 pm

To prawda Berserek daje całkiem sporo satysfakcji i jest dużo przyjemniejszy w transformacji niż Crankase!
Gladky pisze:
pt lip 28, 2017 9:52 am
Postawienie go prosto jest bardzo łatwe, wystarczy podnieść obcas a wtedy wszystko trzyma się super :)
No właśnie u mnie obcas jest dość luźny i takie postawienie figurki na obcasie jest średnio stabilne.
Masz jakieś pomysły jak go usztywnić?

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers The Last Knight Premier Edition Berserker

Post autor: Armada Starsky » pt lip 28, 2017 5:19 pm

Przemku! Przez takich ludzi jak ty ja zbankrutuję :) same dobre figsy i mało kasy.
"Yeeees!"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość