RECENZJA - Transformers Titans Return Triggerhappy

Awatar użytkownika
phdwd
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers Titans Return Triggerhappy

Post autor: phdwd » pt lip 14, 2017 6:46 pm

Zwracam honor i przepraszam. Pierwsze zdanie źle przeczytałem i potem nie przeczytałem powtórnie z czego wynika moje opieprzenie Cie. Przyznaję się, mój błąd. W ramach rekompensaty mogę Ci postawić frytki ;)
Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja.

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers Titans Return Triggerhappy

Post autor: Armada Starsky » ndz lip 16, 2017 12:24 pm

phdwd pisze:
pt lip 14, 2017 6:46 pm
W ramach rekompensaty mogę Ci postawić frytki ;)
Trzymam ciebie za słowo :)
"Yeeees!"

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers Titans Return Triggerhappy

Post autor: Zedicus » ndz lip 16, 2017 3:19 pm

Pociesznie się Was czyta :)
Dwie uwagi:
phdwd - nie tak agresywnie
Armada Starsky - wrzuć na luz, jak zaczniesz się obrażać za dyskusję to ludzie przestaną z Tobą dyskutować.
Poza tym popatrz sobie na swoje posty a na posty phwd. Które są bardziej czytelne. W pełnej edycji masz podgląd na poprzednie posty. Jak zaznaczysz cześć i klikniesz w przycisk z cudzysłowem to zacytuje się tylko ten fragment. Nazywa się to cytowanie selektywne. Zacznij stosować.
Armada Starsky pisze:
czw lip 13, 2017 12:15 pm
P.S. Zapomniałeś wymienić Brainmasterów, Micromasterów i Actionmasterów ;) . Wiem, że jedynie pierwsi pasują do motywu "Mały robot, który formuje coś dla większego robota", ale jak już wymieniamy Masterów to wszystkich :)
Będzie mnie dzieciak uczył G1...;) Head,Target i Power masterzy powstali razem jako gimicik i prawie razem w fikcji. Wszystkie 3 rodzaje masterów polegają na binarnym połączeniu (binary bonded) między Masterem a Transformerem. To raz.
A dwa to fakt że TM nawiązuje do Head, Target i Power masterów, a do pozostałych nie. Headmaster jest oczywisty, TM można kupić osobno z pojazdem i TM dla pojazdu może tworzyć silnik(Powermaster), a sam pojazd może tworzyć broń, TM może nią sterować, albo tworzyć jej komponent(Targetmaster).
Naciągane? Bardzo, ale tak to już jest.
Armada Starsky pisze:
pt lip 14, 2017 11:44 am
2. Pytanie o imię jego Targetmaster-partnera jeszcze mam sens, ale pytać się o coś na co odpowiedź brzmi "nic"? To brzmiało dla mnie jak "Co zrobił Noe podczas II Wojny Światowej?"
Pytania miały pokazać i sam to potwierdzasz, że w fikcji gimmick Targetmastera został całkowicie zapomniany. Więc po kiego figurka ma do niego nawiązywać? Pewnie, że zawsze jest fajnie jak w figurce są dodatkowe smaczki. Ale jak ich nie ma to w niczym nie umniejsza to figurce. Niektórzy natomiast z braku tego gimmicku robią jakąś herezję. Nie rozumiem.
Tak swoją drogą to sprawdziłem i w Marvelu imię Blowpipe nie pojawia się ani razu :) A w dwóch scenach gdzie Triggerhappy robić coś po czym można by go zapamiętać(zdrada Scorpa i później strzelanie do Scorpa), jego broń nie przypomina Blowpipe'a! :)
Armada Starsky pisze:
czw lip 13, 2017 12:15 pm
Wersji Hasbro nie kupię (mimo iż mogę ją kupić w pobliskim sklepie za nieco ponad 8 dych), za to Triggerhappy'ego z Legends kupię tak na 98%. Czemu? Chyba każdy kto zna moje czepialstwo w kwestiach oryginalnych gimmicków zna powód :)
Dla mnie szkoda kasy, malowanie Takary nie jest o tyle lepsze, a Targetmaster moim zdaniem nie jest wart różnicy w cenie. Choć muszę przyznać że nawet, nawet przypomina tego z G1 :) Ale to Twoja kasa, koniec końców to świetna figurka w obu wydaniach :)
phdwd pisze:
czw lip 13, 2017 7:19 pm
Nie rozumiesz czemu jest w plenerze i nie jest to przykładowo strzelnica? Przeczytaj raz jeszcze a może zrozumiesz.
To jest ta agresja o której mówiłem :) Natomiast pomysł ze strzelnicą mi się podoba. Zobaczę co da się zorganizować :)

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers Titans Return Triggerhappy

Post autor: Armada Starsky » ndz lip 16, 2017 10:28 pm

Ponieważ jestem leniwy i nie mam za bardzo ochoty cytować czy eksperymentować z cytowaniem to napiszę wszystko w punktach ;)

1. *wrzuca na luz* A tak poza jak ktoś reaguje agresywnie to mam powód by nie mieć ochoty uczestniczenia w takowej dyskusji. Przyznaję, że moja reakcja (jak to zwykle bywa) była nienajlepsza.
2. Taaaaak… A TR Overlord i LG Godbomber to Brainmasterzy, bo mogą umieścić TMa w klatce piersiowej tak jak to czynili Brainmasterzy
3. Jeśli chodzi o Nie-MPki to w nich brak kanonicznych smaczków jest wybaczalny. Natomiast gdyby to był MP Triggerhappy to brak targetmastera zaliczałby się jako wada. Ja komiksów nie czytałem. Jedyne co z nich wiem to jakieś ogólne dane i parędziesiąt kadrów :) . Za to znam J-G1 co i tak w środowisku tych co wychowali się na G1 nie rekompensuje mojej ignorancji w komiksach Marvela.
4. mold jest dobry, kasa moja, Blowpipe nie jest zły, jedynie muszę czekać do listopada :(
5. Może foty na strzelnicy zrób przy recenzowaniu reszty Targetmasterów?
"Yeeees!"

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers Titans Return Triggerhappy

Post autor: Zedicus » śr lip 19, 2017 12:22 pm

Armada Starsky pisze:
ndz lip 16, 2017 10:28 pm
2. Taaaaak… A TR Overlord i LG Godbomber to Brainmasterzy, bo mogą umieścić TMa w klatce piersiowej tak jak to czynili Brainmasterzy
Nie ja to wymyśliłem, z tego co pamiętam Hasbro podało takie wyjaśnienie TMów:) Poza tym Head,Trigger i Power masterów łączy się ze sobą jako jedną podgrupę. Pozostali Masterzy to albo coś zupełnie innego, albo tak jak Brainmasterzy jakiś dziwny japoński wynalazek.
Ale spoko, to Twoje figurki. Jak chcesz żeby Overlord był Brianmasterem to zawsze możesz tak uważać :)
Armada Starsky pisze:
ndz lip 16, 2017 10:28 pm
3. Jeśli chodzi o Nie-MPki to w nich brak kanonicznych smaczków jest wybaczalny. Natomiast gdyby to był MP Triggerhappy to brak targetmastera zaliczałby się jako wada.
W sumie zgoda, chodź taki MP Hot Rod nie jest Targetmasteram :)
Armada Starsky pisze:
ndz lip 16, 2017 10:28 pm
Za to znam J-G1
I w J-G1 Targetmasterzy mieli jakąś rolę? Pytam poważnie.
Armada Starsky pisze:
ndz lip 16, 2017 10:28 pm
5. Może foty na strzelnicy zrób przy recenzowaniu reszty Targetmasterów?
Zobaczę co da się zrobić :)

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers Titans Return Triggerhappy

Post autor: Armada Starsky » śr lip 19, 2017 4:04 pm

Zgadzam się we wszystkich podpunktach poza tym o J-G1.

Targetmasterzy byli jedynie w Headmasters i ukazywano ich na początku jako koksów. Właściwie zadebiutowali dość późno w serii i mieli jakąś większą rolę w prawie każdym odcinku poza odcinkami o Sixshotie oraz dwu-odcinkowej finałowej bitwie. Niby mieli dużo screen time'u, ale wiele charakteru nie posiadali. Za to o gimmicku twórcy nie zapominali :P

To tyle w temacie, a teraz zadziałam całej dyskusji na złość i oznajmiam, że kupiłem Triggerhappy'ego od Hasbro :P
"Yeeees!"

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers Titans Return Triggerhappy

Post autor: Zedicus » czw lip 20, 2017 9:10 am

Armada Starsky pisze:
śr lip 19, 2017 4:04 pm
Zgadzam się we wszystkich podpunktach poza tym o J-G1.
Starsky czytamy ze zrozumieniem. Przecież ja napisałem że nie znam J-G1 i zapytałem się jak tam to wygląda :)
Armada Starsky pisze:
śr lip 19, 2017 4:04 pm
Niby mieli dużo screen time'u, ale wiele charakteru nie posiadali. Za to o gimmicku twórcy nie zapominali :P
Możesz podać mniej więcej w jakich odcinkach?

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers Titans Return Triggerhappy

Post autor: Armada Starsky » czw lip 20, 2017 1:02 pm

Zedicus pisze:
czw lip 20, 2017 9:10 am
Armada Starsky pisze:
śr lip 19, 2017 4:04 pm
Niby mieli dużo screen time'u, ale wiele charakteru nie posiadali. Za to o gimmicku twórcy nie zapominali :P
Możesz podać mniej więcej w jakich odcinkach?
Wprowadzono ich w pierwszym z dwóch odcinków z miniserii "Miraculous Warriors, Targetmasters". Serial miał 35 epów, a Celomistrzowie pojawiają się w 27. i tak do 31. udzielają się na pierwszej linii ognia. Po odcinku 31. stają się zwykłymi Genericami praktycznie. A i z całej trójki Deceptikonów to najwięcej jest Slugslingera, a z trójki Botów Pointblanka. Ten ostatni ma nawet pewien tam Backstory i całkiem sporo robi.
"Yeeees!"

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers Titans Return Triggerhappy

Post autor: Zedicus » pt lip 21, 2017 4:54 pm

Podziękował.

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers Titans Return Triggerhappy

Post autor: Armada Starsky » pt lip 21, 2017 4:57 pm

Zedicus pisze:
pt lip 21, 2017 4:54 pm
Podziękował.
A co? Obejrzałeś te odcinki? :)
"Yeeees!"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości