RECENZJA - Transformers The Last Knight Premier Edition Optimus Prime

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

RECENZJA - Transformers The Last Knight Premier Edition Optimus Prime

Post autor: Gladky » wt lip 04, 2017 4:19 pm

Recenzja zdążyła nieco się już przykurzyć, ale dopiero teraz mam czas wrzucić ją na forum, więc zapraszam do oglądania i dyskusji :)


Obrazek



https://www.youtube.com/watch?v=DL2Mf9fOXU0
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Awatar użytkownika
MaqBaq
Posty: 321
Rejestracja: śr cze 21, 2017 11:04 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers The Last Knight Premier Edition Optimus Prime

Post autor: MaqBaq » czw lip 06, 2017 9:59 am

Recka na naprawdę przyzwoitym poziomie. Delikatnie mówiąc nie jestem przekonany do Bayformersów, więc nie będę rozpisywał się o samej figurce, ale filmik oglądało się bardzo przyjemnie. Fajny pomysł z poklatkową transformacją. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to wrażenie, że momentami Twój obiektyw gubi ostrość i ogólnie jest jakby za jasno/biało (może to efekt rękawiczek). Niemniej jednak są to moje osobiste odczucia (czepiam się) i być może innym to nie przeszkadza.

GJ!:)

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: RECENZJA - Transformers The Last Knight Premier Edition Optimus Prime

Post autor: Gladky » czw lip 06, 2017 12:13 pm

Dzięki! Podczas recenzji zawsze staram się skupić na figurce jako takiej i patrzeć na nią w miarę możliwości bez uprzedzeń, nawet jeśli nie pochodzi z mojej ulubionej serii :) Poklatkowe transformacje są w moich recenzjach od samego początku, więc jeśli interesuje Cię temat to warto rzucić okiem też na starsze modele.
Jeżeli chodzi o ostrość - pamiętaj, że obiekt cały czas zmienia swoją odległość od obiektywu, więc minimalna różnica ma prawo się zdarzyć, zwłaszcza gdy trzymam model w ręce. Większość materiału i nagrywam na stałym focusie właśnie po to, żeby uniknąć jego skakania. I tak zwracam na to ogromną uwagę, zwłaszcza na tle innych recenzentów, którzy zwykle spokojnie czekają aż kadr się wyostrzy.

A jasny obraz i białe rękawiczki to już cześć mojego stylu bo nie chcę żeby widzowie koncentrowali się na dłoniach i tle a na samej figurce:)
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Awatar użytkownika
MaqBaq
Posty: 321
Rejestracja: śr cze 21, 2017 11:04 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers The Last Knight Premier Edition Optimus Prime

Post autor: MaqBaq » pt lip 07, 2017 9:26 am

Gladky pisze:
czw lip 06, 2017 12:13 pm
A jasny obraz i białe rękawiczki to już cześć mojego stylu bo nie chcę żeby widzowie koncentrowali się na dłoniach i tle a na samej figurce:)
Nie gadaj, nie ma to jak recenzent z 2 sygnetami, bransoletką, wytatuowanym imieniem babci na palcach czy też bliżej nieokreśloną ciemnobrązową materią pod paznokciem;)

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: RECENZJA - Transformers The Last Knight Premier Edition Optimus Prime

Post autor: Zedicus » pt lip 07, 2017 8:06 pm

Ja tam bym mógł oglądać tylko Twoje poklatkowe transformacje :)
Jeśli chodzi o samą reckę to nie mam uwag. Natomiast figurka, jak najbardziej wydaje się okej. Może rzeczywiście dokupię w końcu Prime'a do mojego Movie Megatrona. Natomiast nie rozumiem jak można nie dać obrotu w nadgarstku postaci dzierżącej miecz! Nowy Megatron też ma ten problem... Gdzie taki Hound dostał cały pakiet: nadgarstki, stopy i obrót w pasie. Nie ma sprawiedliwości na świecie...

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość