NA CO UWAŻAĆ W TRANSFORMERACH wskazówki, uwagi, qc

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

NA CO UWAŻAĆ W TRANSFORMERACH wskazówki, uwagi, qc

Post autor: Gladky » pt cze 16, 2017 9:07 am

Ponieważ spotkałem się z bardzo zaskakującym problemem w jednym z transformerów, z którym mam ostatnio do czynienia, postanowiłem założyć oddzielny temat, w którym będziecie mogli komentować i dzielić się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi modeli które posiadacie. Łamiące się pegi, obcierająca farba, sprężynujący plastik. Wszystkie problemy, których powinien być świadom przyszły nabywca figurki.

Żeby dobrze zacząć temat podzielę się moim ostatnim spostrzeżeniem. Ponieważ od jakiegoś czasu pracuję nad Masterpiece Shockwave'em, mogłem mocno przyjrzeć się tej figurce. Przy demontażu zauważyłem, że jest spory problem z naklejkami, które dostajecie w zestawie z Shockiem. Klej dosłownie wżera się w plastik. Oznacza to, że o ile z czasem foliowana góra naklejki zacznie się odklejać/marszczyć, o tyle nie pozbędziecie się kleju. Usunięcie tych elementów wymagało ode mnie sporo wysiłku, a po wszystkim okazało się, że kolor części pod logiem jest jaśniejszy od reszty. Naklejka była na figurce raptem kilka miesięcy i już uszkodziła plastik. Jeśli przyjrzycie się zdjęciom zauważycie o czym mówię
DSC_0077.JPG
DSC_0076.JPG
Trzeba się mocno przyjrzeć na zdjęciu ale na żywo jest zauważalna różnica.

Dlatego przestrzegam przed używaniem naklejek od Takary, zwłaszcza jeśli jeszcze kiedyś przewidujecie, że będziecie chcieli je usunąć.

Jeśli spotkaliście się z podobnymi problemami, podzielcie się nimi z resztą forum.
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Awatar użytkownika
Ryba
Supreme Meme Warrior
Posty: 41
Rejestracja: czw mar 02, 2017 7:29 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: NA CO UWAŻAĆ W TRANSFORMERACH wskazówki, uwagi, qc

Post autor: Ryba » pt cze 16, 2017 11:40 am

No proszę, a chwilami mi się ta figurka już zaczynała podobać.. Ten post to zimny prysznic sporego kalibru. Shame on you, Takara!
Obrazek

Highbrow98
Autoboty
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:00 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: NA CO UWAŻAĆ W TRANSFORMERACH wskazówki, uwagi, qc

Post autor: Highbrow98 » pt cze 16, 2017 5:39 pm

A tak z ciekawości - co ty wyrabiasz z tym Shockiem? I czy to jest egzemplarz Karlosa?

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: NA CO UWAŻAĆ W TRANSFORMERACH wskazówki, uwagi, qc

Post autor: Gladky » pt cze 16, 2017 6:31 pm

Tak, to figurka Tenkarlosa. Najogólniej mówiąc uczłowieczam go, ale detalami podzielimy się z Tenkarlosem pewnie jak skończę i mecenas zaakceptuje wykonane prace :). Na pewno będzie na co czekać.
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Awatar użytkownika
Ryba
Supreme Meme Warrior
Posty: 41
Rejestracja: czw mar 02, 2017 7:29 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: NA CO UWAŻAĆ W TRANSFORMERACH wskazówki, uwagi, qc

Post autor: Ryba » pt cze 16, 2017 10:21 pm

Z tego co mi wiadomo, to będzie naprawdę najwyższej klasy dank. Top Kek.
Obrazek

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości