Power of the Primes - newsy

Awatar użytkownika
phdwd
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Power of the Primes - newsy

Post autor: phdwd » wt lip 25, 2017 12:31 pm

Kilka kolejnych "wycieków":
Spoiler:
Obrazek
Spoiler:
Obrazek
Spoiler:
Obrazek
Spoiler:
Obrazek
Spoiler:
Obrazek
Spoiler:
Obrazek
Spoiler:
Obrazek
Spoiler:
Obrazek
Wstawiam "nieobcięte" bo jestem leniwy.
Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja.

Awatar użytkownika
Sir Steel Jack
Posty: 23
Rejestracja: wt maja 16, 2017 7:46 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Power of the Primes - newsy

Post autor: Sir Steel Jack » wt lip 25, 2017 2:06 pm

Jakby kogoś interesowało to pokazano również Deluxe Hot Roda bez zbroi Rodimusa.
Obrazek

Kurcze. Czy mi się zdaję, że to nie jest zrobiony na odwal się dodatek, którego jedyną funkcją jest zmienić się w samochód, łączyć się ze zbroją i jakoś tam wyglądać w trybie robota?

Źródło
Mój Deviantart, na który wrzucam coś raz na ruski rok

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Power of the Primes - newsy

Post autor: Zedicus » wt lip 25, 2017 2:12 pm

Wrzucałem już to zdjęcie w temacie z SDCC :)
I tak Hot Rod zapowiada się bardzo dobrze. Gorzej że będzie kosztował milion monet...

Co do przecieków, kurcze wyglądają bardzo prawdopodobnie, choć mam nadzieję że niektóre się nie sprawdzą.
Boję się że PoP to będzie CW2. I Snarl, Slag i Sludge będą na jednym moldzie... Swoop i Cutthroat również...
Do tego Predaking jako Titan będzie wielkości Devastatora czyli nie będzie pasował do niczego, poszczególne Predacony będą uproszczone do granic możliwości a całość będzie kosztować majątek i nie pasować do niczego...

A jednocześnie taki PM Optimus, Rodimus i Primal mogą być bardzo ciekawi.
No nic, trzeba czekać na Hascon.

Awatar użytkownika
phdwd
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Power of the Primes - newsy

Post autor: phdwd » wt lip 25, 2017 3:07 pm

Wiesz, może to będzie remolding w stylu TR? Obawialiśmy się decepticońskich Targetmasterów na moldzie Happyego a wyglądają bardzo dobrze. Olbrzymi predaking jest dla mnie plusem - nie lubię gdy postać, która ma być z założenia ogromnym tworem, który jest niemożliwy do pokonania bez drugiego monstra, jest "tylko" o dwie głowy wyższa niż zwykły, aczkolwiek nieco wyrośnięty, żołnierz. Ja już oszczędzam na to coś pieniądze :)
Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja.

Awatar użytkownika
Sir Steel Jack
Posty: 23
Rejestracja: wt maja 16, 2017 7:46 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Power of the Primes - newsy

Post autor: Sir Steel Jack » wt lip 25, 2017 3:23 pm

Serio :?: Dziwne, jakoś je ominąłem...

Co do przecieków (tych tutaj przecieków z komentarzem) to najdziwniejsze jest dla mnie to, że Hasbro prawdopodobnie wyda niektóre figsy pod dwa razy, jak choćby Grimlock, czy Jazz, no i w samej klasie Leader w każdej fali Rodimus i Optimus (w tym w trzeciej Primal). Choć tego Primala to jestem bardzo ciekaw. Może nawet bym odłożył nieco grosza (a raczej zastanowił się nad tym jak wyjdą jakieś zdjęcia figsa). No i ten rozpixelowany Slash nawet nieźle wygląda, jak i sam Grimlock (choć nie jestem pewien, czy tryb robota nie jest artworkiem jak tryb dinusia...), ogólnie dinoboty całkiem dobrze się zapowiadają.
Mój Deviantart, na który wrzucam coś raz na ruski rok

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Power of the Primes - newsy

Post autor: Armada Starsky » wt lip 25, 2017 7:22 pm

Sir pisze:
wt lip 25, 2017 2:06 pm

Kurcze. Czy mi się zdaję, że to nie jest zrobiony na odwal się dodatek, którego jedyną funkcją jest zmienić się w samochód, łączyć się ze zbroją i jakoś tam wyglądać w trybie robota?
Mi też się tak zdaje. Tutaj zapewne super mode będzie raczej dodatkiem do tego Deluxe'a. Nie na odwrót.
"Yeeees!"

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Power of the Primes - newsy

Post autor: Armada Starsky » wt lip 25, 2017 7:32 pm

Jak patrzę na skład PotP to wygląda mi to tak jakby ktoś ważny w HB powiedział "Dobra, panowie! Zrobimy tak: wydamy większośc postaci z 1984-1987, których nie wydaliśmy w CW i TR oraz dorzucimy parę postaci z 1988-1989, postacie z głosowania. Parę figurek wydamy parę razy, parę zretoolujemy, zrepaintujemy. Damy niemal identyczny play pattern co w TR. QC nie co obniżymy, dystrybucję zwiększymy, damy więcej naklejek i wszyscy będą się cieszyli." :D

A na poważnie to po pierwszych negatywnych wrażeniach uważam, że PotP ma duży potencjał zwłaszcza po tym jak pojawiły się szanse na drugiego z moich Duoconów (Legends Battletrap) :)
"Yeeees!"

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Power of the Primes - newsy

Post autor: Zedicus » wt lip 25, 2017 8:54 pm

Armada Starsky pisze:
wt lip 25, 2017 7:32 pm
"Dobra, panowie! Zrobimy tak: wydamy większośc postaci z 1984-1987, których nie wydaliśmy w CW i TR oraz dorzucimy parę postaci z 1988-1989, postacie z głosowania. Parę figurek wydamy parę razy, parę zretoolujemy, zrepaintujemy. Damy niemal identyczny play pattern co w TR.
Gdyby tak było ja bym był szczęśliwy. Tylko niech jakość pozostanie na poziomie TR. Zresztą w CW też nie była zła tylko w pewnym momencie zaczęli iść na zbyt dużą łatwiznę. Air Raid zmieniony w SkyDive ? Spoko. Fireflight zmieniony w Slingshota, w sumie ujdzie. Ale Blast Off który jest przemalowanym Slingshotem, o to już przesada, podobnie zresztą jak cała ekipa Combacticonów.
phdwd pisze:
wt lip 25, 2017 3:07 pm
Wiesz, może to będzie remolding w stylu TR?
Tylko Dreadwin i Blackwing temu zdają się przeczyć... Fakt że są przeróbkami z Air Raida i SkyDive to już też gruba przesada. I już pal licho, że to kolejny raz odgrzewany kotlet, w sumie to nawet sporo jest zmian, przełknę. Ale Aerialboty jako samoloty są po prostu słabe, bardzo słabe. Mają jednak niezłą wymówkę. Muszą tworzyć kończyny Superiona i robią to dobrze. A jaką wymówkę mają Wind i Wing? Że tworzą nie wykorzystuje się części z combiner wars. Żeby osiągnąć to połączenie Blackwing ma zremoldowane całe plecy. Czyli dwie figurki, które reklamują nową serię cierpią przez gimmic z serii poprzedniej! Jakiś absurd!
I bardzo nie chciałbym żeby ten los spotkał Dinoboty.
I mam szczerą nadzieje że Terrocony też nie zostaną wydane na jednym moldzie... A Hun-gurr będzie tworzył dobry tors, a nie powtórzy los Motomastera... Gdyby całe CW trzymało poziom Superiona to byłaby naprawdę świetna seria!
phdwd pisze:
wt lip 25, 2017 3:07 pm
Olbrzymi predaking jest dla mnie plusem - nie lubię gdy postać, która ma być z założenia ogromnym tworem, który jest niemożliwy do pokonania bez drugiego monstra
Tylko jak na razie to drugie monstrum to Devastator. Żadna inna figurka nie pasuje do takiego rozwiązania.

Ale nie powiem, te zapowiedzi wzbudzają we mnie spory optymizm

Awatar użytkownika
phdwd
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Power of the Primes - newsy

Post autor: phdwd » wt lip 25, 2017 11:04 pm

Żadna inna figurka nie pasuje do takiego rozwiązania.
Jak to żadna? praktycznie każdy deluxe, voyager czy leader pasują! Jest to idealne rozwiązanie do scenek bitewnych gdzie banda autobotów walczy z jednym Predakingiem! Dwa gestalty bijące się z jednym większym! Predaking kontra Devastator! Ja widzę dużo pomysłów na zabawię jak i ustawienia! Napiszę do Gladkyego, może się podzieli jednym zdjęciem gdzie dewastator świetnie pozuje z Orionem Paxem i Czarnym Megatronem (tym w stylu IDW, mam nadzieję, że wiesz o którego chodzi) i mimo, że są to tycie deluxy to to połączenie wygląda dobrze!
Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja.

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Power of the Primes - newsy

Post autor: Armada Starsky » śr lip 26, 2017 12:50 am

phdwd pisze:
wt lip 25, 2017 11:04 pm
Żadna inna figurka nie pasuje do takiego rozwiązania.
Jak to żadna? praktycznie każdy deluxe, voyager czy leader pasują! Jest to idealne rozwiązanie do scenek bitewnych gdzie banda autobotów walczy z jednym Predakingiem! Dwa gestalty bijące się z jednym większym! Predaking kontra Devastator! Ja widzę dużo pomysłów na zabawię jak i ustawienia! Napiszę do Gladkyego, może się podzieli jednym zdjęciem gdzie dewastator świetnie pozuje z Orionem Paxem i Czarnym Megatronem (tym w stylu IDW, mam nadzieję, że wiesz o którego chodzi) i mimo, że są to tycie deluxy to to połączenie wygląda dobrze!
Ta i nawet każdy legends, legion, prime master, titanmaster, micromaster, one-step, three-step, a nawet zero-step do tego pasuje! Ba! Każda figurka z franczyzy Transformers! Wszystkie figurki! A swoją drogą : zamiast "Godzilla vs Mecha Godzilla" powinno być "Predaking kontra Devastator"!

(/s)
"Yeeees!"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości