[WANTED] Osoby piszące na stronę :)

GuMIŚ
Posty: 28
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:45 am
Kontaktowanie:

[WANTED] Osoby piszące na stronę :)

Post autor: GuMIŚ » pt mar 03, 2017 9:09 pm

Pytanko,

Forum to forum, ale zawsze bolączką była strona, stąd pytanie: jest ktoś kto chciałby nauczyć się nieco Wordpressa, a przy okazji tworzyć wpisy na temat figurek (recki, newsy, ciekawostki, przeglądy)? Transformers, Joesy, Marvel itp? Generalnie u Przemka, a u mnie zwłaszcza, ostatnio krucho z czasem.

Nie musi być codziennie, wystarczy tak jeden na tydzień. 3-5 osób robiących jeden art na stronę na tydzień już ją rozrusza :). Może być coś o customizacji, robieniu zdjęć figurkom, naprawy, porady. Coś autorskiego :). Jakby co walcie pytania niżej.

Niestety, pro publico bono. Może przy większym ruchu dałoby radę coś z reklam ściągać, ale obecnie tych CPMów dużo by nie wyszło :). Generalnie na wszystkie sesje 50% to sesje z organic na mój art o VAT / CLE :P - patrząc na dale z lutego

Awatar użytkownika
Tenkarlos
Bezrangowiec
Posty: 64
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:14 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [WANTED] Osoby piszące na stronę :)

Post autor: Tenkarlos » pt mar 03, 2017 9:25 pm

Jeśli chodzi o newsy (w 90% poświęcone serii Masterpiece i 3rd party MP) to chętnie będę wrzucał je tutaj na forum. Będę jednocześnie starał się zachować formę krótkiego opisu/artykułu, który można będzie w łatwy sposób przekopiować wedle uznania i wrzucić na stronkę przez osobę posiadającą uprawnienia.

Osobiście mam duże obawy przed robieniem tego samemu, ponieważ uczestniczyłem już kiedyś w tworzeniu strony www i wiem, że pochłania to sporo wolnego czasu, którego niestety mi mocno brakuje ;)
Obrazek

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [WANTED] Osoby piszące na stronę :)

Post autor: Armada Starsky » pt mar 03, 2017 11:40 pm

Ja mogę narazie tworzyć różne wpisy w kwestii fikcji TFów (moja kolekcja jest zbyt uboga by coś recenzować), ale raczej nie o to autorowi chodziło (am I right?). Jak trafi do mnie Bogobombowiec to mogę go zrecenzować.
"Yeeees!"

GuMIŚ
Posty: 28
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:45 am
Kontaktowanie:

Re: [WANTED] Osoby piszące na stronę :)

Post autor: GuMIŚ » sob mar 04, 2017 8:37 am

Może uda się z tego robić jakiś tygodniony opis nowości i wrzucać :)

Inne treści, np. o Transformers - dla nas spoko. Chodzi o to, by ludzi zainteresować tematem, coś twórczego wyszło. Nie musi być stricte o figurkach. Jak ktoś trafi na artykuł, to potem trafi na forum (gdy już będzie oficjalne - na razie testujemy). Na Transformery.pl też powstawało sporo treści różnej tematyki.

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [WANTED] Osoby piszące na stronę :)

Post autor: Armada Starsky » sob mar 04, 2017 9:48 am

A mówiąc strona mówisz o jakimiś blogu na Wordpressie czy o Maniakach?
"Yeeees!"

GuMIŚ
Posty: 28
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:45 am
Kontaktowanie:

Re: [WANTED] Osoby piszące na stronę :)

Post autor: GuMIŚ » sob mar 04, 2017 10:11 pm

Oczywiście, że o Maniakach - stoją na Wordpress.

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [WANTED] Osoby piszące na stronę :)

Post autor: Armada Starsky » sob mar 04, 2017 10:19 pm

Czy wrzucanie recenzji seriali TF/Brave/i-może-czegoś-jeszcze na stronę o figurkach ma sens?
"Yeeees!"

GuMIŚ
Posty: 28
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:45 am
Kontaktowanie:

Re: [WANTED] Osoby piszące na stronę :)

Post autor: GuMIŚ » ndz mar 05, 2017 1:42 pm

Ma sens, bo pojawiały się teksty np. o filmach czy recenzje komiksów. Figurki to główna domena strony, ale jako jedyni jesteśmy w stanie ciekawie pisać o uniwersach, nawet jeśli tekst nie tyczy się stricte figurek.

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [WANTED] Osoby piszące na stronę :)

Post autor: Armada Starsky » ndz mar 05, 2017 2:48 pm

Ok. Za kilka dni powinienem mieć teskt o... może o postaciach power-upach w uniwersum TF?
"Yeeees!"

GuMIŚ
Posty: 28
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:45 am
Kontaktowanie:

Re: [WANTED] Osoby piszące na stronę :)

Post autor: GuMIŚ » ndz mar 05, 2017 8:36 pm

Nie ma problemu. Napisz + dołącz fotki jako osobne pliki (jeśli masz zamiar używać). Wyślij na admin@maniacyfigurek.pl

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość