Figurki Power Rangers i Ghostbusters od Hasbro – zapowiedzi ToyFair 2020

Po przejściu przez nowości z serii Marvel Legends oraz G.I. Joe czas na kolejne brandy, którymi obecnie dysponuje Hasbro. Figurki Power Rangers, po przejęciu licencji od Bandai, cieszą się sporym zainteresowaniem. Nie dziwi zatem, że Hasbro inwestuje w serię – nie tylko figurki, ale i repliki. Fani filmów ucieszą się również z nowej odsłony figurek Ghostbusters. Jeśli ktoś przegapił – zapraszamy do obejrzenia galerii oraz opisów. Dla bardziej ciekawych, odsyłamy do oficjalnej prezentacji na stronie Hasbro Pulse :).

Figurki Power Rangers Lightning Collection – co nowego

Rangersi weszli na scene panelu Hasbro na ToyFair w wielkim stylu! Zaprezentowano świetne figurki dla fanów kilku inkarnacji drużyny kolorowych wojowników, a także nowy role-playowy gadżet!

Fani Mighty Morphin mogą zacierac ręce czekając na miłosny dwupak ekskluzywny dla sieci sklepów Gamestop w opakowaniu znajdziemy rerelease Lorda Zedda z poprawionym malowaniem, zmienionym berłem i zestawem wymiennych dłoni i efektami, a także Ritę Repulsę, figurkę wydaną pierwszy raz w Lightning Collection- również z berłem, zestawem dłoni i efektami. W opakowaniu znajdziemy też tort ślubny pary młodej- nice touch. Myślę świetna opcja dla kogoś, kto chciałby mieć obie figurki. Jedyny minus – dostępny w Gamestop, więc zacznie się scalping :/.

power rangers zedd rita game stop

Zaprezentowano także nadchodzącą piątą falę single packów Ligtning Collection, jak zwykle z mieszanym asortymentem drużyn z różnych seriali. Każda na HasbroPulse kosztuje 20 USD. Podobnie ceny będą się kształtowały w innych sklepach.

Seria Time Force |  Red Ranger

power rangers time force red ranger figurka

Seria Mighty Morphin | Blue Ranger

blue ranger figurka toy fair 2020

Seria Zeo |  Gold Ranger

gold zeo ranger hasbro

a także postać z komiksowego piorunującego uniwersum – Rangers Slayer

power rangers figurka slayer hasbro

W serii gadżetów 1:1 na ekranie zobaczyliśmy Smoczy Sztylet – Dragon Dagger. Ostrze pochodzące z serii Mighty Morphin! Co kluczowe, kto pamięta serial, jest to prawdziwy flet, na który można grać :). We wspomnianym wcześniej filmie z konferencji jest ukazana próba :). Cena za zestaw to 60 USD.

power rangers dragon dagger

Nowe figurki Ghostbusters!

Na tegorocznym ToyFair’rze Hasbro zadebiutowało z nową, ekscytującą licencją w swoim bogatym asortymencie  mowa o Ghostbusters. Zaprezentowano dwie linie produktów kierowane do kolekcjonerów, a także gadżety role-playowe.

W prezentacji ujawniono 2 główne serie figurkowe. Kolekcje w stylu vintage inspirowaną kreskówką niezwykle popularną w latach 80 The Real Ghostbusters, w skład której chodzą nie tylko główni ludzcy bohaterowie, ale także duchy z kreskówki, mianowicie:

  • Egon Spengler
  • Peter Venkman
  • Ray Stantz
  • Vinston Zeddemore
  • Slimer
  • Stay Puft Marshmallow Man

Zaprezentowano także serie inspirowaną filmami, nazwaną chwytliwe „Plasma Collection”. Tak jak w przypadku serii Marvel Legends – kupując kompletną falę figurek będzie można zbudować dodatkową figurkę (B.A.G- Build a Ghost). W skład pierwszej serii wchodzą bohaterowie pierwszego filmu (koszt jednej figurki to 20 USD).

Egon Spengler

egon spengler ghoustbusters hasbro
Peter Venkman

peter venkman figurki ghostbusters hasbro
Ray Stantz

ed stranz figurki ghostbusters hasbro
Vinston Zeddemore

vinston zeddermore figurki ghostbusters hasbro

Barret

barret figurki ghostbusters
Gozer

gozer figurki ghostbusters

Co do BAFa… sorka, BAGa, na 99% będzie to znany z filmu Zuul. Jeśli ktoś nie pamięta, kadr z filmu

ghostbusters movie zuul

Ostatnim elementem prezentacji było wprowadzenie Różdżki Protonowej (Neutrino Wand) w skali 1:1 dokładnie odwzorowującej filmowy design.

plasma gun ghostbuster replica hasbro
Warto również dodać, że podczas całej prezentacji wraz z prowadzącymi Hasbro na scenie byli van Rietman (reżyser oryginalnych Pogromców) oraz Jason Rietman (reżyser Afterlife – tegorocznej kontynuacji). Otrzymali od prezenterów fantastyczne upominki: ekskluzywne figurki przestawiające reżyserów w charakterystycznych skafandrach z orężem do poskramiania zjaw! Wszystkie dostępne figurki możecie zobaczyć na HasbroPulse.com.

Kilka słów podsumowania

Bardzo cieszy, że Hasbro dostrzega jako swoją grupę docelową nie tylko dzieciaki, ale również dorosłych fanów. Nie da się ukryć, że na nastalgi można również zarobić. Stąd najpewniej powrót wyglądem figurek do znanych nam z dzieciństwa Power Rangersów jak i Pogromców Duchów. Przy bardzo drobiazgowym wykonaniu oraz w miarę atrakcyjnej cenie (20 USD za figurkę). Analogicznie produkując repliki 1:1 dla kolekcjonerów lub cosplayerów. Pozostaje uzbroić się w nadzieję i cierpliwość, czy będą dostępne w Polsce. Jeśli nie w sklepach, to najpewniej na rynku wtórnym. Tylko do szczęścia potrzeba chyba jakaś okrągła sumka :).

Reklama