[Joke] Figurki Hasbro w Polsce w H2 2015

Kto uważnie czytał nasze podsumowania z tegorocznego ToyFair pamięta, że obiecaliśmy podpytać Hasbro na temat tego czy choć część z tych cudeniek polscy Maniacy Figurek będą mogli nabyć w sklepach z zabawkami nad Wisłą. Szczęśliwie udało się uzyskać odpowiedź :).

Poniższy tekst jest oczywiście naszym żartem z okazji 1 kwietnia :). Za ewentualne zawiedzenie marzeń przepraszamy. Faktyczny wywiad z Hasbro dotyczący ich oferty na rok 2015 oraz częściowo 2016 znajdziesz pod tym adresem. Zapraszamy do przeczytania właściwego tekstu :).

Reklama

Reklama
Age of Ultron

Grono fanów Marvela spod wielu znaków – tak filmów, komiksów jak i oczywiście zabawek – na pewno się ucieszy z planów wprowadzenia do Polski serii Marvel Legends na stałe. Kilka sklepów, króluje tutaj zwłaszcza Toys R Us niedawno oferowało te wcześniejsze, ze Spider-Manem jako motywem przewodnim i Green Goblinem jako Build a Figure.

Build a Figure Green Goblin

Teraz, idąc za ciosem i wychodząc na przeciw zainteresowaniom, mają pojawić się kolejne figurki w skali 6″. Na początek już w maju, a tuż przed dniem dziecka, te związane bezpośrednio z filmem Avengers 2: Age of Ultron, fotka poniżej:

https://i0.wp.com/ep.yimg.com/ay/dragonballzcentral/marvel-avengers-marvel-legends-infinite-series-thanos-6-action-figure-set-hasbro-toys-pre-order-ships-april-4.jpg?resize=546%2C651

Wybór akurat tej fali wydaje się oczywisty i zawiera się w 3 słowach: Hulk, Kapitan Ameryka i Iron Man. No dobra, pięć słów :). Pozostałe 3 postacie są mniej znane, ale Avengersi będą siłą pociągową. Tego Hulka bym chętnie kupił gdyby nie spartolone – według mnie – kolory. Porównajcie korpus i ręce. Lipa. Choć skalą do 4″ pasowałby idealnie.

Czy będą kolejne fale, zwłaszcza ta z Hulkbusterem? Podobno tutaj sprawa jeszcze się waży i Hasbro nie bardzo chce zdradzać szczegółów. Domysły? Pewnie oczekiwanie jak pójdzie sprzedaż tychże wyżej, przy okazji zamykając Q2 2015. Trzymajmy kciuki :).

G.I. Joe wracają do Polski!

Jako wielki fan Joesów mocno powstrzymywałem siebie, aby nie wrzucić tego newsa na początku :). Wprawdzie podczas ToyFair 2015 Hasbro nie pokazało nic o Joesach, ale było to wiadome od dawna. Jak wspominałem, nowości na ten rok zaprezentują za niespełna 2 tygodnie podczas JoeConu. Co jednak ważniejsze – w Toys R Us – pojawią się figurki G. I. Joe!!! Oczywiście mowa o jubileuszowej serii na 50 lecie (50th Anniversary). Podobno ma być cały asortyment, więc: dwupaki, trójpaki i zestawy z pojazdami. Więcej o tej fali pisaliśmy tutaj. Pamiętacie te półki w Pewexach czy innych sklepach / kioskach z początku lat 90.?

stare figurki gijoe

już niebawem w Toys R Us będzie można wybrać coś z takiej półki

figurki hasbro 50th anniversary gi joe

Transformers

Co ciekawe polska ofensywa Hasbro sięga także na rynek Transformers. Uzyskaliśmy informację, że na sklepowe półki trafi między innymi większość przedstawicieli bardzo dobrze przyjętej w USA serii Combiner Wars. Wśród nich zdecydowanymi gwiazdami będą pokazani przy okazji Toy Fair Ultra Magnus i Devastator, którzy mają pojawić się w polskiej dystrybucji w ciągu pół roku od amerykańskiej premiery.

okładka figurki hasbro combiner wars devastator

Zapowiedziano także, że oferta zostanie uzupełniona o wcześniejsze wydania, więc fani Motormastera i Optimusa będą mieli szansę kupić ich figurki za cenę nieporównywalnie niższą niż przy zagranicznych zakupach.

Równie zadowoleni co i my :)? Kto tak, kciuk w górę!

Reklama

Reklama