Szansa na powrót figurek Dino Riders w kolejnych latach

Jak informuje ToyArk.com firma Mattel złożyła właśnie wniosek o kolejną markę. Chodzi oczywiście o serię Dino Riders! Obecnie jest znana z produkcji lalek Barbie, zapaśników spod znaku WWE, a także figurek ze świata DC Comics.

Reklama

Reklama
Dino Riders – o co w tym chodziło

Reklama

Osoby z lat 80. pewnie kojarzę tę serię. Różnej wielkości dinozaury „przyozdobione” różnorodnymi mechanicznymi dodatkami, a także rakietami. Wszystko w służbie dwóch zwalczających się stron. Osobiście nigdy nie miałem żadnego z nich, ale sąsiad posiadał kilka, w tym triceratopsa. Kto jeszcze nie kojarzy podrzucam garść zdjęć znalezionych w sieci, prezentujących kilka okazów.

dino riders dio dino riders diplodocus dino riders t-rex

Więcej info?

Obecnie wiadomo nic poza tym, że nowy znak towarowy ma dotyczyć zabawek oraz gier. Oczywiście fandom Dino Riders zaciera ręce. Pytanie czy będą to figurki oraz w jakiej skali. Na więcej informacji pozostanie poczekać choćby to ToyFair 2016, gdzie najpewniej Mattel zaprezentuje ową serię.

Ktoś z Was czeka? Znam przynajmniej jednego maniaka tej serii w Polsce, który pewnie już zacznie odkładać kasę :). Osobiście marzy mi się skala porównywalna do Joesów. Już kilka lat temu Hasbro wypuściło figurki z Jurrasic Park na tym module (dokładnie 3). Pożyjemy zobaczymy 🙂

Reklama

Reklama